رژ لب بنفش

میکس رژ لب بنفش و سفید را سه سوته یاد بگیر

اگر یادت باشد در یکی از مقاله های قبلی گفتم که رنگ بنفش یکی از رنگ هایی است که پیرت می کند اما میکس رژ لب بنفش سوای این داستان است.

البته اگر بخواهی از آن به صورت ترکیبی استفاده کنی خیلی خیلی الهام بخش می شوی.

اصلا گاهی با ترکیب رنگ رژ لب ها می توانی ست لباس هایت را با رنگ لب و آرایش صورت تغییر دهی .

خب من برای اینکه قول داده بودم از میکس های جادویی رژ لب با رنگ بنفش آموزش هایی در وب سایت بگذارم تا رژ لب های بنفش ات قبل از فاسد شدن تمام شوند ، این بار به وعده ام وفا کرده ام و یک میکس جالب جوان پسند بهت یاد خواهم داد.

میکس رژ لب بنفش

حتما بخوانید : چرا رنگ رژ لب بر روی لبمان متفاوت می شود

خب این میکس رژ لب بنفش برای وقتی مناسب است که ترکیب لباس هایت سفید و بنفش است.

ایران رژ لب : از سمت چپ به سمت راست این آموزش آرایش لب را برای خودت شماره گذاری کن.

مرحله 1: ابتدا لبت را با کمی بالم لب یا تقویت کننده های لب چرب کن و کمی لب را به هم بمال تا چربی کاملا جذب شود و لبت حالت واقعی اش را پیدا کند.

مرحله 2: خب ابتدا یک بخش از لبت را با مداد لب سفید یا رژ لب مایع سفید ، یا لاک لب سفید رنگ آمیزی کن. دقت کن که فقط یک سمت از لب هایت این کار را بکنی.

مرحله 3: بعد از اتمام رنگ آمیزی سفید کافی است که رژ لب بنفش را در طرف مقابل رنگ سفید بکشی.

مرحله 4: در این مرحله از میکس رژ لب بنفش لب های بالا و پایین را به هم بکش و اصلا نگران مخلوط شدن رنگ ها نباش. سعی کن کاملا رژ لب ها را میکس کرده و جذب لب کنی.

مرحله 5: در این مرحله با برس لب یا حتی سر انگشت هایت می توانی رژ لب های غالب یعنی بنفش را به سمت رژ سفید بکشی و تا حدودی سعی کنی آن ها را مخلوط کنی.

حتما بخوانید : هاله ای آرامش بخش با ترکیب رژ لب صورتی و بنفش

مرحله 6: بعد همین کارهایی که در مرحله 1 انجام دادی را باید با شارژ کردن دوباره رنگ سفید ، روی قسمت سفید و کمی به سمت بنفش انجام بدهی.

مرحله 7: سعی کن دوباره لب ها را به هم بکشی و هر چه دوباره رژ لب ها را شارژ کرده ای باز ترکیب کرده و فیکس کنی.

مرحله 8: در این مرحله میکس رژ لب بنفش تقریبا به خوبی شکل گرفته و کافی است اطراف آن را پاک سازی کنی و با کمک ابزارهای کمکی لب و آرایش لب ، خط لب را کاملا برجسته تر کنی.

مرحله 9: در این مرحله کافی است که مراقب رژ لب هایت باشی که پاک نشوند.

توصیه: اگر بتوانی برای رنگ آمیزی های نهایی از لاک لب استفاده کنی مطمئن باش که ساعت ها حتی تا 10 ساعت می توانی رنگ رژ لب را حفظ کنی و جذاب بنظر برسی.

در این باره تجربه ات را برای من بنویس و بگو تو برای زیباتر شدن میکاپت چکار هایی تا حالا روی لبت انجام داده ای.مطلب رو به اشتراک بگذارید