رژ لب قرمز خوشرنگ

مارک رژ لب محبوب سلبریتی ها کدومه ؟

شاید به این فکر کنید چطور بهترین مارک رژ لب را انتخاب می کنند و یا اینکه چه می شود که اکثرا خانم ها می گویند فلان مارک رژ لب را بخر که بی نظیره !!!

درواقع اینکه چطور مارک رژ لبی محبوب شود به مصرف کننده گان آن بر می گردد و اگر متقاضی رژ لب یک شخصیت معروف باشد ، طیف وسیعی از طرفداران خود را متوجه آن مارک رژ لب می کند و در نهایت آن رژ لب می شود بهترین مارک رژ لب برای ما .

در همین ابتدا بگویم برندهای تولید کننده رژ لب داخلی و یا خارجی با کیفیت زیادی وجود دارند که حتی مارک های رژ لب خارجی محصولاتشان در ایران هم یافت می شود و بسیار در کشورمان هم محبوب هستند.

بهترین مارک رژ لب کدام است ؟

برای اینکه مشخص کنم کدام مارک رژ لب بهترین است نیاز دارم که از همه ی خانم ها بخواهم تمام برند های رژ لب موجود را تست کنند و نظر خود را درباره آن بگویند و در نهایت با اطلاعات آماری بهترین مارک رژ لب را شناسایی کنم که این کار نشدنی است .

خرید رژ لب مارک

پس همان نظریه اول خودم که کدام برند تولید کننده رژ لب ، محبوب سلبریتی ها است را برای بررسی بهترین مارک رژ لب دنبال می کنم .

در پینترست می گشتم و به تصاویری برخوردم که در آن عده ای از سلبریتی های غربی بسیار معروف از یک مارک رژ لب خاص استفاده کرده بودند و پیش خود گفتم حتما علتی دارد که این شخصیت های معروف مصرف کننده این مارک رژ لب شده اند .

حتما بخوانید : خرید رژ لب بدون سرب سلامتی و زیبایی با هم

این رژ لب محبوب سلبریتی ها شد

همانطور که در ادامه تصاویر این سلبریتی های شناخته شده را مشاهده می کنید همه ی آن ها از رژ لب بدون سرب مک استفاده کرده اند و این باعث شد ، ایده معرفی بهترین مارک رژ لب بدون سرب به ذهنم بیاید .
در ادامه به توضیح هر کدام از رژ لب ها که از برند مک (MAC) هستند می پردازم و بین آن ها رژ لب مات مک که قبلا رنگ های پرطرفدار آن را معرفی کرده ام نیز وجود دارد .

رنگ رژ لب جیغ

رژ لب مک RUSSIAN RED

این رنگ رژ لب قرمز مناسب هر تن پوست و هر فصلی است و بسیاری از سلبریتی ها این قرمز خوشرنگ را می پسندند . مخصوصاً قدم زدن بر روی فرش قرمز با لبهایی قرمز خیره کننده انتخاب هر سلبریتی می باشد .

حتما بخوانید : رژ لب قرمز را برای کدام رنگ پوست بزنیم ؟

رژ لب سرخابی

رژ لب مک GIRL ABOUT TOWN

این رنگ صورتی به دلیل خاص بودن و شادابی که در چهره ایجاد می کند محبوب شده و اگر به چهره این سلبریتی ها دقت کنی متوجه خواهی شد که انگار با این رژ لب صورتی خاص مانند دختران جوان به نظر می رسند .

میزان سرب بسیار کم در محصولات آرایش لب مک باعث شده که مارک رژ لب مک به عنوان رژ لب بدون سرب معروف شود.

رژ لب صورتی مک

رژ لب مک PINK NOUVEAU

یک میکاپ ساده وشیک را با این رژ لب صورتی ملایم تجربه می کنی . این رژ لب صورتی انتخاب سلبریتی ها برای مراسم های ساده و یا استفاده روزانه می باشد.

حتما بخوانید : چیکار کنم رژ لب صورتی بهم بیاد ؟

خرید رژ لب قرمز

رژ لب مک RUBY WOO

خانم های سلبریتی هرگاه که بخواهند شجاعت و اعتماد به نفس خود را به رخ بکشند این رژ لب قرمز مک را انتخاب می کنند که در کنار آرایش چشم ملایم مشکی بی نظیر می شود .

رژ لب کالباسی

رژ لب مک KINDA SEXY

با این رژ لب کالباسی ملیح به نظر می رسی . مانند این خانم های سلبریتی که برای داشتن چهره ای دوست داشتنی و ساده این رنگ رژ لب کالباسی مک را انتخاب کرده اند .

حتما بخوانید : کدام رنگ از رژ لب کالباسی شما را جذاب تر می کند

مارک رژ لب خوب

رژ لب مک SNOB

رنگ صورتی خیلی روشن که با توجه به رنگ پوست لب ممکن است کمی تیره تر و یا روشن تر جلوه گری کند. با این رژ لب صورتی کمرنگ خانم های سلبریتی رنگ صورتی مخصوص خود را خواهند داشت .

حتما بخوانید : 12 رژ لب مایع مک که شما را خیره کننده می کند

شما چقدر مایلی که از مارک رژ لب های محبوب سلبریتی ها استفاده کنی ؟ نظرت را برایم بنویس.مطلب رو به اشتراک بگذارید