برجسته کردن لب با آرایش

برجسته کردن لب با آرایش چطوریه ؟ آموزش برجسته سازی لب

تا حالا برجسته کردن لب با آرایش را امتحان کرده ای ؟
بعضی ها می گویند ما با آرایش هم نتوانستیم لبهایمان را برجسته کنیم و من مطمئن هستم یک جای کار در آرایش لبشان را اشتباه انجام داده اند .

اگر شما هم با تکنیک صحیح برجسته کردن لب با آرایش آشنا نیستی در ادامه همراه با آموزش ویدئویی برجسته کردن لب با آرایش توضیحات کامل و مرحله به مرحله را هم قرار داده ام .

بزرگ کردن لب با آرایش

حتما بخوانید : آموزش برجسته كردن لب با دارچين در منزل

تکنیک برجسته کردن لب با آرایش

در این ویدئو مشاهده میکنی که چطور فقط با آرایش می توان لب ها را بزرگتر از فرم طبیعی جلوه داد.

مرحله اول

در ابتدای کار برای بزرگ کردن لب باید لبهایت را بوسیله یک مسواک لایه برداری کنی تا در کنار از بین رفتن پوسته های اضافی روی لب ، با ماساژ لبها جریان خون در لبت افزایش پیدا کند و لبهایت حجیم تر از قبل شوند.
جالب است بدانی لایه برداری لب بطور مداوم و مخصوصا قبل از آرایش لب باعث زیبایی لب هایت می شود.

حتما بخوانید : چرا میکروپیگمنتیشن لب زیبایی شما را تضمین نمی کند

مرحله دوم

با یک مداد لب کمی بالاتر از خط طبیعی لبهایت خط لب بکش و سعی کن از رنگ های روشن در میکاپ برجسته کردن لب با آرایش استفاده کنی و سپس رژ لب بکش.
استفاده از رژ لب های رنگ روشن بخصوص رژ لب صورتی و رژ لب های کالباسی و کرمی رنگ باعث برجسته شدن بیشتر لبها می شوند.

برجسته کردن لب در منزل

حتما بخوانید : آموزش بزرگ کردن لب با لیوان در منزل ساده و کاربردی

مرحله سوم

هایلایت گذاری بر روی لب در تکنیک برجسته کردن لب با آرایش خیلی به شما کمک می کند و باید قسمت داخلی لب پایینی و بالایی را با رژ لب رنگ روشن تر و یا مقداری کانسیلر کمی روشن تر کنی و همچنین برای زیبایی بیشتر به قسمت بالایی لب کمی هایلایتر درخشان بزنی.
معمولا در کانتورینگ لب اگر لب پایینی کوچکی داشته باشیم باید زیر لب پایینی را کمی سایه تیره تر بزنیم تا برجسته تر به نظر برسد.

حتما بخوانید : کانتورینگ لب را با این روش ساده جایگزین پروتز لب کنید

مرحله نهایی

در برجسته کردن لب با آرایش باید به این نکته توجه کنی که آرایش براق لب موجب برجستگی بیشتر لب ها می شود و بهتر است از یک برق لب برای تکمیل آرایشت استفاده کنی .

اگر از تکنیک برجسته کردن لب با آرایش استفاده کردی نتیجه کار رضایت بخش بوده ؟ نظرت را برایم بنویس.مطلب رو به اشتراک بگذارید