آموزش آرایش لب آمبره

با این ترفند آرایش لب سایه روشن لبهایی جذاب خلق کنید

یکی از به روز ترین انواع آرایش لب ، آرایش لب سایه روشن است که با ایجاد جلوه ای از دو رنگ روشن و تیره زیبایی لب ها را چند برابر می کند .
شاید در شبکه های اجتماعی به دنبال آموزش آرایش لب سایه روشن باشید به همین دلیل تصمیم گرفتم در این مطلب یکی از ساده ترین آرایش های دو رنگ لب را به شما آموزش دهم .

آرایش لب سایه روشن یا آمبره کردن لب ها

آرایش لب سایه روشن با نام آمبره کردن لب نیز شناخته می شود که در این روش برای ایجاده جلوه آمبره بر روی لب ها می بایست از دو رنگ رژ لب روشن و تیره استفاده شود که معمولا این دو رنگ از یک تناژ رنگی نزدیک به هم انتخاب می شوند .

آموزش آمبره کردن لب

نکته دیگر اینکه برای آرایش لب سایه روشن در اکثر مواقع حاشیه های لب با رنگ رژ لب تیره ، رنگ آمیزی می شود و قسمت داخلی لب ها با رنگ رژ لب روشن تا در کنار آرایش آمبره لب ، به نوعی با خطای دید نقص های لب را مخفی کرده و  لبها را کمی برجسته تر نشان دهیم .

حتما بخوانید : کانتورینگ لب را با این روش ساده جایگزین پروتز لب کنید

آموزش آرایش لب سایه روشن

در آموزش آرایش لب سایه روشن امروز یاد میگیریم که چطور با رنگ های بنفش و صورتی جلوه آمبره بر روی لبها ایجاد کنیم و در ادامه با توضیحات کاربردی ویدئو آموزشی ، مقاله را کامل می کنم .

همانطور که مشاهده کردید برای این آرایش لب سایه روشن از دو رنگ بنفش برای بخش تیره حاشیه لب ها و رنگ صورتی برای بخش روشن قسمت داخلی لبها استفاده شده  که هر دو رنگ هماهنگی کاملی باهم دارند .

در مرحله اول برای زیر سازی آرایش مقداری کرم پودر و یا کانسیلر می زنیم و برای حرکت روان تر ابزارهای آرایشی بر روی لب با مقداری بالم لب کمی لبها را نرم می کنیم .

آرایش لب سایه روشن

حتما بخوانید : چیکار کنم رژ لب صورتی بهم بیاد ؟

در مرحله دوم با مداد لب بنفش تیره بر روی خط طبیعی لبها خط کشی می کنیم و سپس حاشیه های لب را به سمت وسط لب با همین رنگ تیره سایه گذاری می کنیم .

در مرحله سوم با رژ لب صورتی که از رنگ تیره حاشیه لب ها روشن تر است ، بخش داخلی لبها را رنگ آمیزی می کنیم و برای ایجاده جلوه ای طبیعی از آرایش لب سایه روشن رنگ ها را در هم ترکیب و محو می کنیم .

آرایش لب آمبره

حتما بخوانید : سیاهی زیر چشم را فقط با رژ لب محو کنید

در آخر هم برای زیبایی بیشتر لب ها در صورت وجود بیرون زدگی آرایش لب با مقداری کانسیلر اطراف لب را پوشش می دهیم تا خط لب کاملا یکدست باشد.

ایده های آرایشی در کنار آمبره کردن لب

در کنار ایجاد جلوه آرایش لب سایه روشن می توانی برای زیبایی بیشتر از رنگ های استفاده شده در آرایش لب برای آرایش چشم نیز استفاده کنی که برای الگو برداری چند نمونه از این ایده ها را در اختیارت می گذارم .

آمبره کردن رژ لب

میکس رنگ رژ لب

ست کردن رژ لب و سایه چشم

حتما بخوانید : چطور رژ لب و سایه چشم خود را ست کنیم ؟

از چه رنگ هایی برای آرایش سایه و روشن لبهایت استفاده می کنی ؟ ایده هایت را برایم بنویس.مطلب رو به اشتراک بگذارید