ترکیب رنگ رژ لب

چطور با میکس رنگ رژ لب ها آرایش لب فوق العاده ای داشته باشیم؟

اگر با ترفند میکس رنگ رژ لب ها آشنا باشی درست مانند یک میکاپ آرتیست حرفه ای می توانی انواع آرایش لب با سایه های روشن و تیره را خلق کنی .
قبل از آموزش میکس رنگ رژ لب ها باید سه نکته بسیار مهم را برایت یاد آوری کنم :
اول اینکه
در این تکنیک آرایش لب که همان آرایش لب آمبره است باید از دو رنگ رژ لب استفاده کنی که یکی حتما از رنگ های تیره رژ لب و دیگری از رنگ های روشن رژ لب باشد .
دوم اینکه
این دو رنگ رژ لب انتخابی می توانند از یک طیف رنگی یکسان اما یکی تیره و یکی روشن (مثلا صورتی روشن و تیره) و یا از دو طیف رنگی متفاوت اما بسیار هماهنگ با هم (مثلا رنگ صورتی و قهوه ای ) باشند .

میکس رنگ رژ لب

حتما بخوانید : با این ترفند آرایش لب سایه روشن لبهایی جذاب خلق کنید

سوم اینکه
قانون کلی در این نوع میکس رنگ رژ لب ها آن است که حتما حاشیه های لب ها به رنگ تیره و قسمت های داخلی لب ها به رنگ روشن باشد و این دو رنگ به خوبی در یکدیگر محو شوند تا مرزشان قابل تشخیص نباشد .

آموزش میکس رنگ رژ لب با دو رنگ

در این ویدئو یک نمونه میکس رنگ رژ لب از دو رنگ رژ لب قهوه ای و صورتی را مشاهده میکنی که چطور با استفاده از 3 نکته بالا انجام شده و رژ لب رنگ قهوه ای برای حاشیه های لب و رژ لب رنگ صورتی برای قسمت های داخلی لب استفاده می شود .

با میکس رنگ رژ لب ها می توانی آرایش لب بی نظیری داشته باشی و جالب است بدانی در این تکنیک با ایجاد سایه های تیره رنگ در حاشیه لب ها و سایه های روشن تر در قسمت داخلی لب ها کمی ظاهر لب هایت بزرگ تر و حجیم تر دیده می شود .

حتما بخوانید : هاله ای آرامش بخش با ترکیب رژ لب صورتی و بنفش

با یادگیری ترفند ترکیب رنگ رژ لب می توانی با سلیقه خود هر کدام از رژ لب هایی که در منزل داری را برای آرایش لب آمبره به کار بگیری و زیباترین میکس های رنگی را خلق کنی .مطلب رو به اشتراک بگذارید