رژ لب متالیک

چطور با آرایش لب متالیک خاص در مهمانی ها بدرخشیم ؟

آرایش لب متالیک از آن خاص ترین های میکاپ لب است که شاید کمتر خانمی به سمت آن برود چراکه اکثرا فکر می کنند آرایش لب مات ، شیک و یا به روز تر می باشد ولی اگر میخواهی در مجلسی بدرخشی باید آرایشی متفاوت تر از دیگران داشته باشی .
به همین دلیل تصمیم گرفتم زیبایی های آرایش لب با جلوه متالیک را به تو نشان دهم تا شاید این میکاپ خاص را این بار برای خودت انتخاب کنی .

آرایش لب متالیک

شاید ندانی دقیقا به چه سبکی از میکاپ ، آرایش متالیک گفته می شود و یا چطور می توانی این میکاپ خاص و زیبا را بر روی لبهایت اجرا کنی ، پس در ادامه همراه من باش .

حتما بخوانید : آرایش لب آمبره چجوریه ؟ آموزش 3 مدل آرایش لب آمبره

آرایش لب متالیک خاص

اصولا آرایش متالیک لب ها نوعی از میکاپ لب است که در آن جلوه ای نزدیک به براق اما با شاینی منحصر به فرد از رنگ ها ایجاد می شود درست مانند تصویر زیر و میتوانی در این سبک از آرایش لب از رژ لب متالیک استفاده کنی و یا اینکه با ترفندی خاص به هر کدام از رژ لب هایت جلوه ای متالیک بدهی .

آرایش متالیک

برای تبدیل کردن میکاپ لبت به جلوه آرایش لب متالیک کافیست مقداری سایه چشم کمی شاین را بر روی لبهایت که از قبل با رژ لبی براق و یا نیمه مات پوشانده شده بکشی .

حتما بخوانید : چطور یک رژ لب را به سه حالت براق و مات و متالیک استفاده کنیم

آرایش لب متالیک دو رنگ جذاب

در ویدئو زیر مشاهده میکنی که چطور با سبک آرایش لب متالیک و استفاده از سایه چشم می توان به زیباترین ترکیب های رنگی بر روی لبهایت برسی .

شما هم می توانی با استفاده از رژ لب های براق یا نیمه مات خود و سایه چشم به رنگ دلخواهت میکس رنگ رژ لب جذابی از آرایش لب متالیک را خلق کنی تا خاص ترین خانم مجالس شوی .

حتما بخوانید : با این ترفند آرایش لب سایه روشن لبهایی جذاب خلق کنید

آرایش متالیک با چی ست میشه ؟

اگر آرایش لب متالیک را برای میکاپت انتخاب کردی باید بدانی این سبک از آرایش فقط با لباس های تک رنگ ، تیره و ساده به خوبی هماهنگ می شود و رنگ های تیره ای مانند مشکی ، سرمه ای ، یشمی ، بادمجانی ، قهوه ای سوخته و … بهترین های قرار گرفتن در کنار آرایش با جلوه متالیک هستند .

ست آرایش لب و چشم

همچنین اگر لب هایی با آرایش متالیک داری باید از سایه های چشم هم رنگ آن به همراه هاله از رنگ های تیره استفاده کنی .مطلب رو به اشتراک بگذارید