ست رژ لب و رنگ مو

رنگ رژ لب و رنگ مو خودم رو چطور ست کنم ؟

رنگ رژ لب و رنگ مو دو تا از کلافه کننده ترین انتخاب های رنگ برای ما خانم ها هستند چرا که اگر هماهنگ با هم نباشند زیبایی ما را به شدت تحت تاثیر قرار می دهند .
اگر شما هم برای ست کردن رنگ رژ لب و رنگ مو دچار تردید هستی در این مقاله رنگ رژ لب مناسب برای رنگ های موی پرطرفدار را خواهی دانست .

رنگ رژ لب و رنگ مو

اصولا شما هر رنگ مویی بجز رنگ مشکی و سفید داشته باشی ، برای رنگ رژ لب مناسب باید از رنگ های روشن تا تیره نزدیک به همان رنگ مو استفاده کنی تا هماهنگی لازم بین رنگ رژ لب و رنگ مو ایجاد شود .

اگر این سوال برایت پیش آمد که : پس این همه رژ لب رنگ و وارنگ که رنگ مویی شبیه آن نیست چه می شود ؟

باید بگویم برای استایل خاص می توانی از پیشنهاداتی که در ادامه می دهم استفاده کنی .

حتما بخوانید : چطور رژ لب رو با رنگ پوست ست کنیم ؟

پیشنهاداتی برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو

رنگ رژ لب مناسب موهای بلوند

بهترین رنگ رژ لب برای موهای بلوند بخصوص از آن رنگ موهای بلوند روشن ، رنگ های صورتي از تناژ روشن تا متوسط و همچنین رنگ های صورتی مایل به کالباسی ، رنگ های قرمز از تناژ روشن تا متوسط ، رنگ نارنجي ملایم مایل به قهوه ای و ارغوانی بنفش روشن است.

رنگ موی بلوند

با داشتن موهای بلوند نباید از رنگ های رژ لب بسیار جیغ و پر رنگ استفاده کنی و بهتر است برای هماهنگی رنگ رژ لب با رنگ مو از رنگ های روشن ، ملایم و متوسط رنگ های پیشنهادی بالا استفاده کنی .

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو بلوند ، رژ لب های صورتی مایل به کالباسی و قهوه ای مایل به نارنجی هست .

رنگ رژ لب مناسب موهای سفید و خاکستری

برای آرایش لب در کنار موهای سفید و خاکستری بهتر است از رنگ رژ لب صورتي از تناژ روشن تا ملایم ، انواع قرمز های روشن و ملایم ، رنگ نارنجی ملایم و پر رنگ ، کالباسی کم رنگ و رنگ بنفش از تناژ روشن تا تیره استفاده کنی.

رنگ موی بلوند خیلی روشن

درواقع رنگ های سفید و خاکستری چهره را بی روح می کنند و می بایست برای رنگ رژ لب هماهنگ با رنگ مو از رنگ های گرم استفاده کنی .

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو سفید و خاکستری ، رژ لب صورتی مایل به کالباسی و بنفش ملایم هست.

رنگ رژ لب مناسب موهای قرمز و شرابی

ست رژ لب مناسب برای رنگ موهای قرمز و شرابی استفاده از رنگ های نزدیک به همین رنگ مو است . رژ لب های هلويي ، صورتي از تناژ روشن تا ملایم و انواع قرمز های روشن و ملایم بهترین انتخاب برای رنگ مو های قرمز و شرابی هستند .

رنگ موی شرابی

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو قرمز و شرابی ، رژ لب هلویی مایل به صورتی و قرمز روشن می باشد.

رنگ رژ لب مناسب موهای مسی و نارنجی

با داشتن موهای مسی و نارنجی انتخابت برای رنگ رژ لب محدود می شود و فقط می توانی از رنگ های رژ لب نزدیک به مسی و نارنجی استفاده کنی . این رنگ های هماهنگ با رنگ موی مسی و نارنجی باید از رژ لب های رنگ نارنجی و رنگ آجری و رنگ قهوه ای از تناژ روشن تا تیره انتخاب شوند .

رنگ موی مسی

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو مسی و نارنجی ، رژ لب آجری ملایم و قهوه ای روشن است .

رنگ رژ لب مناسب موهاي قهوه اي روشن و متوسط

خب به رنگ موهایی رسیدیم که برای آن ها می توانی از رنگ رژ لب های متنوع تری استفاده کنی . برای موهای قهوه ای روشن و متوسط رنگ های پیشنهادی صورتي ، قرمز ، نارنجی و قهوه ای  است که همه آن ها می توانند از تناژ روشن تا متوسط باشند.

رنگ موی خاکی

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو قهوه ای روشن و متوسط ، رژ لب قرمز و قهوه ای ملایم است .

رنگ رژ لب مناسب موهای قهوه ای تیره و مشکی

رنگ موهای تیره که معمولا قهوه ای تیره و مشکی هستند را می توانی با هر رنگ رژ لبی ست کنی . مخصوصا رنگ موهای مشکی به راحتی با انواع رژ لب ها هماهنگ می شوند و نکته مهم در انتخاب رنگ رژ لب برای موهای تیره توجه به رنگ پوست می باشد .

آرایش مناسب موهای تیره

پیشنهاد مخصوص ایران رژ برای ست رنگ رژ لب و رنگ مو تیره ، رژ لب قرمز تند ، بنفش مایل به صورتی و رنگ های مرجانی مایل به آجری است .

رنگ رژ لب مناسب موهای فانتزی

رنگ موهای فانتزی به سختی با رنگ های رژ لب متنوع ست می شوند و بهتر است هر زمان که رنگ موی فانتزی داری از رنگ های مشابه برای رژ لب استفاده کنی .

رنگ موی فانتزی بنفش

برای موهای بنفش و صورتی ، رنگ های رژ لب بنفش و صورتی یا ترکیبی از این دو رنگ به شکل آمبره فوق العاده است .
برای موهای سبز ، رنگ های رژ لب صورتی و قهوه ای مناسب است .
برای موهای آبی ، رنگ های رژ لب بنفش و صورتی یا ترکیبی از این دو رنگ به شکل آمبره فوق العاده است .

حتما بخوانید : آرایش لب آمبره چجوریه ؟ آموزش 3 مدل آرایش لب آمبره

آرایش مناسب موی بلوند

برای موهای زرد ، رنگ های رژ لب نارنجی و قرمز مناسب است .

برای هماهنگ کردن رنگ رژ لب و رنگ مو کدام یک از رنگ های بالا را انتخاب می کنی ؟ نظرت را برایم بنویس .مطلب رو به اشتراک بگذارید