برجسته کردن لب با دارچین

آموزش برجسته كردن لب با دارچين در منزل

وقتی که بر روی لبهام رژ لب میکشم ، با خودم میگم کاش لبهام کمی حجیم تر بود چرا که لب های برجسته در ظاهر خیلی تاثیرگذارند و اگر میکاپ شوند زیبایی چهره را بیشتر نمایش میدهند .

دور و اطراف ما همیشه خانم هایی هستند که دنبال تزریق به لب ، بوتاکس لب و یا بزرگ کردن لب با عمل های جراحی هستند.

اما چی میشد فقط با یک راه حل ساده بدون هیچ هزینه ی زیادی بتونیم لب های حجیم همانند پروتز شده داشته باشیم .

قبل از مطب پزشک ، سری به آشپزخانه بزنیم

برای بزرگ کردن لب لازم نیست که حتما به مطب پزشک مراجعه کنیم تا با هزینه زیاد بخواهیم تزریق ژل و بوتاکس لب انجام بدهیم.

حالا بماند چقدر در صف مریض های دکتر باید منتظر بمونیم و کلی جنگ و دعوا با شوهر داشته باشیم که هزینه اضافی برای پروتز لب یا هر چیز دیگری می خواهم و الی آخر …

حتما بخوانید : بزرگ کردن لب کاملا طبیعی بدون تزریق ژل یا پروتز لب

اما چاره کار چیست؟؟

دارچین !!!!! بله همان پودر قهوه ای رنگ گیاهی که در آشپزخانه همه ما پیدا می شود همان حجم دهنده طبیعی لب است که امروز می خواهیم به جای تزریق ژل لب و یا بوتاکس ، برجسته کردن لب با دارچین رو یاد بگیریم.

برجسته کردن لب با دارچین رو امتحان کنیم

در مرحله اول لبهامون رو کاملا تمیز میکنیم ، برای این کار میتونیم از یک دستمال مرطوب استفاده کنیم تا پوست های مرده سطح لبها از بین بروند.

پاکسازی لب با حوله تمیز

خیلی مهمه که لبهامون کاملا تمیز باشه تا ماسک لب دارچین به خوبی جذب پوست لب بشه و یک جفت لب قلوه ای و حجیم به شما تحویل بده .

حتما بخوانید : حجیم کردن لب با ویتامین E

چطور ماسک لب حجم دهنده دارچین بسازیم

فقط کافیه یک پیمانه کوچک دارچین که البته باید از پودر دارچین استفاده بشه با یک پیمانه کوچک روغن نارگیل را مخلوط کنیم و کاملاً هم بزنیم تا مخلوط مون تبدیل به یک ماسک یکدست بشه .

ترکیب دارچین و روغن نارگیل برای لب

جالبه که بدونین روغن نارگیل به تنهایی باعث تقویت و مرطوب کنندگی لب میشه یعنی ما داریم با یک تیر دو نشان می زنیم هم برجسته کردن لب با دارچین و هم رطوبت رسانی به لب ها با روغن نارگیل .

روان کردن لب با روغن نارگیل

درست مثل یک رژ لب دارچینی

ماسک لب حجم دهنده دارچین رو بر روی لبهامون میزاریم برای این کار میتونیم با انگشت ماسک رو بر روی لبهامون پخش کنیم و یا از یک مسواک استفاده کنیم .

حتما بخوانید : آموزش بزرگ کردن لب با لیوان در منزل ساده و کاربردی

تمام قسمت لب ها ، هم لب بالایی و هم لب پایینی به مقدار کافی از این حجم دهنده دارچینی داشته باشند و برای 10 دقیقه صبر می کنیم تا حجم دهنده ی دارچینی کار خودش را انجام بده .

بزرک کردن لب با دارچین

وقتی در آینه به خودم نگاه می کنم انگار رژ لب حجم دهنده قهوه ای زدم .

فکر کنم شما هم همین حس را داشته باشید بعد از گذشت ده دقیقه با یک دستمال مرطوب لبها را به‌ آرامی پاک کنیم .

در ویدئو زیر یاد میگیریم که چگونه با ترکیب روغن نارگیل و کمی دارچین و قرار دادن آن بین 5 الی 10 دقیقه در یخچال و در نهایت مالیدن روی لب هایتان ، چقدر سریع لب هایتان برجسته خواهد شد.

حجم گیری لب ها در نگاه اول

احتیاجی به وارسی لب‌هایم ندارم بعد از پاک کردن مخلوط حجم دهنده ی لب دارچینی از روی لب ها کاملا اثر این ماسک دارچینی حجم دهنده مشخص است.

با روش برجسته کردن لب با دارچین لبهام از قبل کمی حجیم تر شده و می توانم آرایش لب جذاب تری داشته باشم.

برای مراقبت بیشتر و زیبایی لب مقداری بالم و یا نرم کننده لب بر روی لبهامون میکشیم .

وقتی رژ لب را بر روی لب های حجیم و زیبا میکشیم زیبایی چند برابر خودشان را نشان میدهند و فکر می کنم شما هم با من موافق باشید .

اگر برای حجم دهی لب هاتون از روش برجسته کردن لب با دارچین استفاده کردید تجربه ای که داشتی رو برام بنویس .مطلب رو به اشتراک بگذارید