رژ لب مک Viva Glam

رژ لب مک Viva Glam ، همان که خواننده ریحانا عاشقش شده

داستان خط تولید رژ لب مک Viva Glam که به فارسی نوشته می شود ویوا گلام از آنجایی شروع می شود که کمپانی MAC به فکر کمک به کودکان و زنان مبتلا به ایدز HIV می افتد ، با توجه به محبوبیت های بی نظیری که کمپانی مک از فروش محصولات رژ لب جامد (Satin Lipstick) در اوایل سال 1994 بدست آورد ، برآن شد که یک حرکت انسان دوستانه انجام دهد.

کمپین کمک به کودکان HIV ایدز رژ لب مک viva Glam

با تمرکز بر کمپین (mac aids fund) در نهایت کمپانی MAC تصمیم گرفت یک خط تولید جداگانه و با عنوان یک محصول جدید به نام رژ لب مک Viva Glam ایجاد کند و به قول معروف حساب و کتاب فروش محصولاتش را از مابقی رژ لب مک جدا کند. البته رژ لب Mac Viva Glam در یک پک شامل شش رنگ متفاوت و متنوع به فروش میرسد که اگر کلمه ی خاص رو براش به کار نبریم واقعا کم لطفی کردیم.

رژ لب mac-viva-glam-i-Lipstick

 

رژ لب مک mac-viva-glam

استقبال هنرمندان و خوانندگان ایالات متحده بسیار فراگیر شد که به نوعی رقابت میان سلبریتی های آمریکا در این امر اتفاق افتاد ، در ویدئوی زیر خواننده معروف Ariana Grande یک تیزر تبلیغاتی برای رژ لب مک viva Glam تهیه کرد :

همچنین عکس های فراوانی از خواننده های دیگر همچون Christina Aguilera و Nicki Minaj و Ricky Martin منتشر شده که در زیر یک نمونه از آن را مشاهده می کنید :

خواننده ricky martin در کمپین رژ لب مک viva Glam

اما برویم سر اصل مطلب …
یکی از واقعیت های جالبی که همواره در مورد رژ لب مک viva Glam وجود دارد این است که با زدن آن یک درخشندگی خاصی بر روی لب ها بوجود می آید و اگر رنگ پوست شما با دوستتان متفاوت باشد و هر دو از یک رژ لب استفاده کنید ، رنگ این رژ لب بر روی لب هرکدامتان متفاوت به نظر می رسد.

رژ لب مک viva glam روی لب

ویژگی های رژ لب VIVA GLAM V مک

VIVA GLAM V نوعی از مدل های VIVA GLAM است که به صورت یک پک چند تایی ارائه شده اند و VIVA GLAM V (ویوا گلام 5) هم یکی از اعضای این پک است.

به طور کلی با استفاده از این رژ لب بی رنگ ، که یک سایه ای از درخشندگی بر روی لب ایجاد می کند حس منحصر به فرد بودن را تجربه میکنی .

از جمله ویژگی هایی که توانسته ام برای این رژ لب بشمارم این بود :

  1. رژ لب منحصر به فرد مک
  2. تغییر رنگ رژ لب برای هر فرد
  3. درخشندگی خاص
  4. آرایش ملایم دخترانه
  5. تشخیص رژ لب اصل مک

خب حالا هر کدام از ویژگی های بالا را به طور کوتاه توضیح می دهم تا با خرید رژ لب مک از نوع VIVA GLAM V به راحتی بتوانی به دیگران بگویی و افتخار کنی.

mac-viva-glam-i-Lipstick

حتما بخوانید : معرفی رژ لب مک مناسب پوست های تیره

رژ لب منحصر به فرد مک  VIVA GLAM V

رژ لب خاص مک با نام VIVA GLAM V در حقیقت رژ لبی است که به دلیل تغییر شکل ظاهری برای هر فرد خاص ، ارزش خود را جلوه داده است به طوری که می توانی به راحتی از آن استفاده کنی و به دیگری هم پیشنهاد کنی در حالی که خروجی آن کاملا متفاوت است.

در تصویر زیر شما عکس خواننده معروف ریحانا (Rihanna) را در تبلیغات رژ لب Viva Glam کمپانی مک مشاهده می کنید ، البته این نیز در حمایت از کمپین کودکان HIV بوده و ریحانا کاملا داوطلبانه این کار را انجام داده است.

رژ لب مک با برند rihanna mac viva glam

 

تغییر رنگ رژ لب مک  VIVA GLAM V  برای هر فرد

از آن جا که این رژ لب به تناسب نوع و رنگ پوست لب افراد تغییر ماهیت می دهد ، می توان گفت که برای هر فرد با هر رنگ لبی ، یک جور خاص جلوه می کند.

پس خاص باشید چرا که لب هایی با رنگ خاص خودتان دارید و رژ لب مک آن را جلوه می دهد.

VIVA GLAM V از نوع رژ لب های درخشان کننده است و برق و جلای خاصی به لب می دهد . بنابراین توصیه می شود که شب ها یا در جایی که نورپردازی خاص ارائه شده استفاده کنید.

آرایش ملایم دخترانه با رژ لب مک

 VIVA GLAM V به دلیل نوع کارکردش ، برای آرایش غلیظ یا جیغ مناسب نیست و در عوض یک هاله زیبای ملایم به چهره ات اضافه می کند که این می تواند به راحتی رنگ لبت را جذاب جلوه دهد.

در ویدئو زیر تست رنگ رژ لب مک Viva Glam در سه رنگ Miley Cyrus و Ariana Grande و Nicki را مشاهده می کنید :

تشخیص رژ لب اصل مک چگونه است ؟

وقتی که در حال تحقیق در مورد این رژ لب بودم متوجه شدم که کمپانی مک تمام فروش حاصل از این رژ لبش را به مراکز خیریه اهدا می کند . در حقیقت تو با خرید رژ لب مک از نوع  VIVA GLAM V  می توانی در این کار انسان دوستانه شریک باشی.

برای اینکه بتوانی اصل بودن رژ لب مک را تشخیص دهی به دنبال لیست زیر باش و شماره ها را از روی شماره های زیر انتخاب کن. مثلا شماره رژ لب درخشان مک که در این مطلب تجربه ام را در موردش نوشتم ، A82 است.

رژ لب مک با شماره اصلی

با همه این تفاسیر اگر تو هم به دنبال یک آرایش خاص و ملایم و درخشان با هاله ای از مهربانی روی چهره ات هستی ، می توانی با خرید رژ لب مک  VIVA GLAM V  این احساس خوب را تجربه کنی.

وب سایت رسمی مجله Femalemag در مقاله ای تحت عنوان “18 دلیل که باید از رژ لب مک viva glam استفاده کنیم” ، اشاره کرده است که هر ساله یک درصد از فروش پک های viva glam به مادران و نوزادان و مردان مبتلا به HIV در جهان تعلق می گیرد.

تصویر زیر از شش رنگبندی اصلی رژ لب مک viva glam (ویوا گلام) هست :

شش رنگ بندی رژ لب مک Viva glamمطلب رو به اشتراک بگذارید