رنگ رژ لب مرجانی

4 پیشنهاد عالی برای ست کردن رنگ رژ لب با لباس سبز

امروز می خواهم برای انتخاب رنگ رژ لب با لباس سبز پیشنهاداتی بدهم تا اگر در مجلسی با لباس سبز رنگ ظاهر شدی بدانی آرایش لب هماهنگ و مناسب با رنگ لباس سبز چیست .
اصولا ما خانم ها عادت داریم همه چیز را هماهنگ و ست در بیاوریم و در این ست کردن حتما آرایشمان را نیز یکی از گزینه ها در نظر میگیریم ، از آنجایی که رنگ سبز یکی از زیباترین و پرطیف ترین رنگ های موجود است پس تصمیم گرفتم ست های مناسب با آرایش لب ازین رنگ دلنشین را بررسی .

رژ لب با لباس سبز از چه رنگی بهتره ؟

شاید سلیقه هر خانمی متفاوت باشد که چه رنگ رژ لبی را برای خود و لباس سبز رنگ انتخابیش بپسندد به همین دلیل تصمیم گرفتم رنگ رژ لب با لباس سبز که محبوب سلبریتی ها باشد را در نظر بگیرم .

مدل لباس رنگ سبز

حتما بخوانید : رژ لب مناسب محل کار را ازین 9 رنگ بی نظیر انتخاب کنید

البته قبل از انتخاب رنگ رژ لب با لباس سبز باید یادآوری کنم باتوجه به اینکه طیف رنگی سبز بسیار گستره هست و ممکن است لباست
سبز مغز پسته ای ،
سبز چمنی ،
سبز یشمی ،
سبز خزه ای ،
سبز ارتشی ،
سبز زیتونی ،
سبز دریایی ،
سبز دودی و … باشد پس باید از بین رنگ های پیشنهادی رژ لب ها ، آن رنگی که هم هماهنگ با رنگ چهره و هم هماهنگ با رنگ لباس سبز دلخواهت باشد را انتخاب کنی .

انتخاب اول رژ لب با لباس سبز

بی شک رنگ عنابی تند زیباترین و منحصر به فرد ترین رنگی هست که می توانی برای آرایش لب در کنار لباس های سبز انتخابش کنی .

رژ لب با لباس سبز

رژ لب عنابی تند علاوه بر اینکه با تمام رنگ پوست ها هماهنگی دارد چهره ات را با جذبه تر نشان می دهد مخصوصا اینکه موهای مشکی یا قهوه ای تیره داشته باشی .

حتما بخوانید : چطور فقط با رژ لب و خط چشم آرایش دخترانه شیکی داشته باشم ؟

انتخاب دوم رژ لب با لباس سبز

رژ لب مرجانی تند که رنگی بین قرمز و نارنجی دارد در کنار هماهنگی دلنشین با لباس های سبز ، چهره شما را بشاش و شاداب نشان می دهد و بهترین انتخاب برای خانم های جوان می باشد .

رژ لب مناسب لباس سبز

رژ لب مرجانی بهترین انتخاب برای آرایش لب در فصل تابستان است .

یک نکته کوچولو : اگر در لباس سبز رنگت نقش و نگار رنگی وجود دارد باید همان رنگ را برای آرایش لبت استفاده کنی تا زیباترین هماهنگی رنگ رژ لب با لباس سبز را ایجاد کنی .

حتما بخوانید : بهترین کادو برای دوست دختر چیه؟ راهنمای خرید هدیه

انتخاب سوم رژ لب با لباس سبز

رژ لب قرمز که میتواند از تناژ رنگی تیره تا روشن باشد هم انتخاب مناسبی برای قرار گرفتن در کنار لباس های سبز رنگ است .

رژ لب هماهنگ با لباس سبز

اصولا رنگ های مایل به قرمز هماهنگی فوق العاده ای با رنگ های سبز دارند و توصیه می کنم از رژ لب به رنگ های صورتی ، بنفش و قهوه ای برای آرایش لب در کنار لباس های سبز استفاده نکنید چرا که علاوه بر ناهماهنگی باعث می شود زیبایی آرایش شما نیز تحت تاثیر قرار بگیرد .

حتما بخوانید : رنگ رژ لب و رنگ مو خودم رو چطور ست کنم ؟

انتخاب چهارم رژ لب با لباس سبز

رنگ کالباسی ملایم علاوه بر محبوب بودن بین ما خانم ها می تواند یکی از زیباترین رنگ ها برای آرایش لب در کنار لباس های سبز باشد .

رژ لب برای لباس سبز

مخصوصا اینکه اگر رنگ پوست و موهایتان روشن و بور است ، رژ لب کالباسی ملایم بسیار شما را جذاب می کند .

این چهار رنگ رژ لب زیباترین و بهترین انتخاب های هماهنگ رنگ رژ لب با لباس سبز هستند که می توانی از بین آن ها رژ لب دلخواهت را انتخاب کنی .مطلب رو به اشتراک بگذارید