رژ لب برای مراسم نامزدی

چطور بهترین رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی را انتخاب کنم ؟

حساسیت انتخاب رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی را زمانی متوجه می شوی که خودت عروس خانم این مراسم باشی و با نگاه های مهمان ها به این فکر کنی که الان در نظر آن ها چطور به نظر می رسم !!!!
خب طبیعی است که میخواهی درکنار جذابیت و زیبایی ، ملیح و سنگین هم به نظر برسی پس باید کمی برای آرایش مناسب مراسم نامزدی وقت بگذاری و من میخواهم برای یکی از مهمترین قسمت های چهره ات آرایش مناسبی پیشنهاد دهم تا وقتی لبخند میزنی زیباییت را چند برابر کند .

رژ لب کرمی رنگ

پیشنهاد امروزم انتخاب بهترین رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی هست چراکه اگر رنگ درستی را برای آرایش لب هایت انتخاب نکنی ممکن است :
اولا رنگ نامناسب رژ لب معصومیت و ملیح بودن چهره ات را از بین ببرد .
دوما گاهی با رنگ های نامناسب سن و سالت را کمی بیشتر از آنچه که هست نشان می دهی .
سوما با رنگ های جیغ و تند بیشتر از حد معمول جلب توجه میکنی که ناخوشایند است .

حتما بخوانید : چجوری رژ لب بزنیم ؟ آموزش رژ لب زدن حرفه ای

بهترین رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی

انتخاب رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی را براساس چند نکته بسیار مهم انجام دادم که می دانم که تو هم به آن ها توجه زیادی کرده ای .
رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی باید از رنگ هایی انتخاب شود که :
سنت را کمی از آنچه هستی کمتر نشان دهد ،
چهره ات را ملیح و دلربا کند ،
لبخندت را جذاب کند تا جلب توجه ای دلنشین ایجاد کنی
و همچنین سلیقه زیبایت را به رخ همه بکشد .

رژ لب صورتی

یکی از رنگ های پیشنهادی بسیار مناسب رژ لب برای مراسم نامزدی رژ لب صورتی رنگ است بخصوص اینکه رنگ پوستت گندمی تا سبزه باشد .

رژ لب صورتی

این رنگ رژ لب سن را خیلی کمتر از آنچه که هست نشان می دهد و همچنین هماهنگی بسیار زیادی با پوست های رنگ متوسط تا تیره دارد و برای عروس خانم های 18 تا 24 سال مناسب است .

حتما بخوانید : آرایش لب عروس خانم از چه مدلی باشه زیباتر میشه؟

رژ لب کالباسی

در انتخاب دوم رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی ، رنگ رژ لب کالباسی قرار می گیرد .
یکی از شیک ترین رنگ هایی که می توانی به عنوان تازه عروس برای آرایش لب هایت استفاده کنی بی شک رنگ های مایل به کالباسی می باشد که با تمامی رنگ پوست ها بخصوص پوست های رنگ روشن هماهنگی دارد .

رژ لب کالباسی خوشرنگ

یک رژ لب کالباسی خوشرنگ علاوه بر جذابیت در چهره ات بسیار شما را ملیح نشان می دهد و برای عروس خانم های 20 تا 28 سال مناسب است .

حتما بخوانید : برجسته کردن لب با آرایش چطوریه ؟ آموزش برجسته سازی لب

رژ لب قرمز ملایم

اگر آرایش لب قرمز را می پسندی باید کمی احتیاط کنی چرا که رژ لب های قرمز تند و جیغ علاوه بر اینکه سنت را بالاتر نشان می دهند ، کمی چهره را مغرور به نمایش می گذارند .

رژ لب قرمز مات

با این حال بهترین رنگ قرمز رژ لب برای مراسم نامزدی رژ لب قرمز ملایم است که شاداب بودن و زیبایی را در چهره ات ایجاد میکند و برای عروس خانم های 22 تا 32 سال مناسب است .

حتما بخوانید : با این ترفند آرایش لب سایه روشن لبهایی جذاب خلق کنید

رژ لب آجری

در انتخاب آخر رنگ رژ لب برای مراسم نامزدی به رنگی اشاره می کنم که برای عروس خانم های بالای 28 سال مناسب است چرا که این رنگ چهره را بسیار ملیح و سنگین می کند و در کنار جذابیت چهره می توانی لبخندی زیباتر داشته باشی .

رژ لب گوشتی خوشرنگ

رژ لب آجری رنگ بخصوص اینکه از رنگی ملایم و گیرا انتخاب شود بهترین گزینه برای آرایش لب هایت می شود .

حتما بخوانید : بعد از زدن رژ لب رنگش به دندانهایم مالیده می شود چه کنم ؟

رژ لب برای مراسم نامزدی مات یا شاین ؟

هر دو میدانیم آرایش لب مات بسیار شیک تر و زیباتر هست و بهتر است رژ لبت را با جلوه مات انتخاب کنی ولی با توجه به اینکه رژ لب های مات کمی سن را بالاتر نشان می دهند اگر بالای 28 سال هستی توصیه می کنم شاینی ملایم نیز در آرایش لبت داشته باشی .
به هیچ عنوان از آرایش لب متالیک و اکلیلی برای مراسم نامزدی استفاده نکن .

همچنین توصیه آخر اینکه اگر با سلیقه زیبایت رنگی غیر از رنگ های پیشنهادی بالا انتخاب کردی سعی کن آرایش لب ملایم و مایل به جلوه مات از آن رنگ دلخواهت انجام دهی .مطلب رو به اشتراک بگذارید