میکروپیگمنتیشن لب

آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن جدیدترین تکنیک آرایش لب

آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن در سالن های آرایشی ایرانی به چشم نمی خورد چرا که با این تکنیک جدید می توان آرایش لب فانتزی ارائه کرد که شاید با سلیقه ی خانم های ایرانی جور در نیاد
اما من برای اینکه زیبایی این سبک از میکروپیگمنتیشن لب را ببینید ، ویدئو آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن را در این مقاله قرار داده ام .

آمبره کردن لب چگونه است ؟

قبل ازینکه در مورد آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن صحبت کنم می خواهم آرایش آمبره لب را برایت توضیح دهم .
در این سبک از آرایش لب که به آن آمبره کردن لب و یا آرایش لب آمبره گفته می شود از دو رنگ رژ لب تیره و روشن جهت سایه گذاری بر روی لبها استفاده می شود
که معمولا از رنگ تیره برای قسمت های خارجی لب و از رنگ روشن تر برای سایه گذاری در قسمت های داخلی لب استفاده می شود تا لب ها برجسته گی خاصی پیدا کنند .

آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن

البته استفاده از رنگ های تیره و روشن و محل قرار گیری آن ها می تواند سلیقه ای باشد و به تو پیشنهاد می کنم که حتما آرایش لب آمبره که قبلا آن را آموزش داده ام را امتحان کنی .

حتما بخوانید : آرایش لب آمبره چجوریه ؟ آموزش 3 مدل آرایش لب آمبره

آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن

در ویدئو زیر مشاهده می کنی که چطور با دو رنگ تیره و روشن و با استفاده از تکنیک آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن ، آرایش لب دائمی و فانتزی ایجاد می شود .

جالب است بدانی در ترمیم میکروپیگمنتیشن لب می توانی رنگی متفاوت را برای هاشور گذاری مجدد انتخاب کنی تا نمایی از حالت آمبره بر روی لبهایت ایجاد شود .

حتما بخوانید : با این ترفند آرایش لب سایه روشن لبهایی جذاب خلق کنید

اگر شما هم آرایش دائم لب را میپسندی ، آمبره کردن لب با میکروپیگمنتیشن را برای سایه گذاری بر روی لبهایت انتخاب میکنی و یا مانند اکثر خانم ها هاشور لب تک رنگ را زیباتر می دانی ؟مطلب رو به اشتراک بگذارید