بوسیدن عاشقانه لب

بوسیدن عاشقانه لب همسرم را چطور دلنشین تر کنم ؟

اگر ازشمابپرسم بوسیدن عاشقانه لب های همسر خود را چطور آغاز می کنی ؟ حتما می گویی برای لب گرفتن که چطور و چگونه وجود نداره به سمت همسرم می روم و لبهای او را می بوسم .

اما سوال اینجاست : چقدر کیفیت بوسیدن عاشقانه لب های همسرت اهمیت دارد ؟

جواب این سوال مشخص هست ، اگر شما لبهای همسرت را با شور و شوق ببوسی این بوسیدن عاشقانه لب علاوه بر لذت بخش بودن بر کیفیت رابطه زناشویی شما نیز تاثیر زیادی دارد و صمیمیت بیشتری بین شما و همسرت ایجاد می کند .

بوسیدن لب

پس ضروری شد تا بدانی چطور لبهای همسرت را ببوسی تا دلنشین ترین بوسه عاشقانه لب را تجربه کنید.

مقدمه ای برای بوسیدن عاشقانه لب

قبل از شروع بوسه عاشقانه از لب های همسرت باید به مواردی توجه کنی تا این لب گرفتن بدون عیب و نقص باشد .

مهمترین نکته ای که در روابط زناشویی وجود دارد آن است که این رابطه و آمیزش فیزیکی زن و مرد به گونه ای اتفاق بیوفتد که از نظر سلامتی مشکلی برای طرفین ایجاد نشود چرا که انواع بیماری های مقاربتی به دلیل عدم آگاهی نسبت به ایجاد آن ها شکل می گیرند .

حتی این موضوع سلامتی ، بوسیدن عاشقانه لب را نیز در بر می گیرد و می بایست به سلامت و بهداشت ، دهان و لبها اهمیت ویژه ای دهیم .

برای لب گرفتن عاشقانه آماده باشید

لب گرفتن و بوسیدن لب عشقت فقط در تختخواب اتفاق نمی افتد و می توانی در طول روز به بهانه های مختلف همسرت را ببوسی.

بوسیدن زن و مرد

حتی بوسیدن عاشقانه لب ها به بهانه های کوچک ، آتش عشق شما را بیشتر می کند اما باید به این نکته توجه داشته باشی که در صورتیکه همسرت کمی بی حوصله است و تمایلی برای بوسیدن ندارد او را اجبار نکنی و شرایط او را درک کنی تا زمانیکه حالش مساعد شود .
معاشقه رمانتیک زمانی دلنشین می شود که هر دو طرف مایل به آن باشند و اجبار باعث سردی در روابط زناشویی می شود .

راز بوسه های خوشمزه چیست

در یک کلام بگویم تنوع !!! بگذارید برایتان مثالی بزنم اگر هر روز همسرتان قرمه سبزی بپزد شما نهایت تا یکماه این غذا را خوشمزه می دانید و بعد از آن دیگر مایل به خوردنش نیستید .

روابط زناشویی و حتی کوچکترین جزء آن یعنی بوسیدن عاشقانه لب نیز بعد از تکرار های یک شکل دیگر زیبایی و دلنشین بودن خود را از دست می دهد . پس لازم می شود در دل آن تنوع را به کار ببرید .

رابطه زناشویی

می توانید کمی خلاقیت به خرج دهید و بوسیدن را از لبها شروع نکنید . چه اشکالی دارد گاهی از پایین به بالا بیاییم . 🙂
پس می توانی فقط با شروعی متفاوت باعث تنوع در رابطه شوی. پیشنهاد من بوسیدن شانه ها ، گردن ، شکم و … است .

یک بوسه خاص در مکانی جدید

رفتن به سفر و تجربه رابطه زناشویی در مکانی جدید می تواند جدا از ایجاد آرامش روانی در شما و همسرتان ، عشقتان را تازه کند .
همانطور که گفتم برای تنوع در رابطه ، بوسیدن عاشقانه لب را از هر نقطه از بدن همسرتان تجربه کنید ،در ادامه می توانی برای تنوع بیشتر ، روابط عاشقانه خود را در مکان های جدید نیز تجربه کنی تا یکنواختی زندگی شما را خسته نکند .

عکس لب گرفتن

حتی اگر موقعیت سفر به شهر دیگری را ندارید می توانید در هتل اتاقی رزرو کنید و پس از یک شام دو نفره رمانتیک ، عشق خود را به یکدیگر بروز دهید .

بوسیدن عاشقانه لب با طعم مخصوص همسر

 یکی از راه های ایجاد تنوع در رابطه زناشویی آن است که از طعم های مختلف در معاشقه استفاده کنید . مثلا خانم ها می توانند از رژ لب های طعم دار میوه ای و یا شکلاتی استفاده کنند تا بوسه هایشان خوشمزه تر شود.

عکس لب خوردن

البته شاید فانتزی اکثرا زوج ها استفاده از خوراکی های شیرین مثلا شکلات ، عسل و … بر روی بدن یکدیگر باشد اما باید بدانید استفاده از مواد غذایی بر روی بخش های تناسلی به شدت باعث حساسیت شده و احتمال ایجاد بیماری های مقاربتی را دارد به همین دلیل اگر مایل به انجام این نوع رابطه جنسی هستید حتما این خوراکیجات خوشمزه را بر روی سایر نقاط بدنتان استفاده کنید .

حتما بخوانید : لب چوشی خوشمزه با رژ لب طعم دار خانگی

 خب حال که متوجه شدی از چه روش هایی می توانی فقط با بوسه یکنواختی رابطه زناشوییت را از بین ببری کدام یک از پیشنهادات بالا را برای بوسیدن عاشقانه لب ترجیح می دهی؟مطلب رو به اشتراک بگذارید