ترکیب رنگ رژ لب

معرفی رژ لب مک مناسب پوست های تیره

گاهی اوقات انتخاب رژ لب خیلی سخت میشه چرا که برند های رژ لب و بخصوص برند رژ لب مک از آنچنان تنوع رنگی برخوردار هستند که شما بعد از رفتن به فروشگاه لوازم آرایشی مک فقط محو رنگ بندی های زیبای رژ لب ها میشید و یادتون میره که باید یکی رو انتخاب کنین .

بهترین کار قبل از خرید رژ لب چیه ؟

ایران رژ لب : اگه از قبل در مورد رژ لب مناسب رنگ پوستتون تحقیق کرده باشین دیگه لازم نیست در زمان خرید رژ لب تو فروشگاه لوازم آرایشی سر درگم به اینور و اونور نگاه کنین . در این مطلب به خانم هایی که رنگ پوستشون کمی تیره هست رژ لب های مناسب رو معرفی می کنم .

حتما بخوانید : چطور رژ لب رو با رنگ پوست ست کنیم ؟

کدوم رژ لب مک برای من که پوستم تیره هست خوبه ؟

  • MAC Amorous
  • MAC Captive
  • MAC Twig
  • MAC Whirl
  • MAC Diva

پوست های تیره رنگ صورتی رو امتحان کنین .

رژ لب مک محبوب برای استفاده روزانه من رنگ Amorous هست . این رنگ صورتی دلنشین صورتم رو از بی روح بودن درمیاره و باعث میشه چهرم چشم گیر و جذاب بشه .

رژ لب بدون سرب مک

رنگ پوست کمی تیره خیلی خوب با رژ لب های صورتی همخوانی پیدا میکنه و چه بهتر که رژ لب صورتی که استفاده می کنم از یک برند با کیفیت مثل مک باشه تا در کنار جلوه زیبای صورتی خاص حس لوکس بودن رو در من ایجاد کنه .

رژ لب های صورتی متفاوت رو امتحان کنین.

از آنجایی که رنگ صورتی برای پوست های تیره خیلی مناسبه تصمیم گرفتم رژ لب های صورتی متفاوت مک رو امتحان کنم .

آرایش لب با رژ لب مک

البته انقدر جسور نبودم که خیلی تغییر رنگ بدم . برای همین رژ لب مک captive رو انتخاب کردم که از لحاظ تناژ رنگ خیلی شبیه به رنگ رژ لب مک قبلی بود که روی لبهام زدم .

تنها تفاوت این دو رنگ رژ لب مک میتونه این باشه که رنگ Amorous یک صورتی خنک هست اما رنگ captive صورتی گرمتری می باشد . در واقع رژ لب مک captive یک رنگ صورتی با کمی تناژ نارنجی هست .

حتما بخوانید : قبل از خرید رژ لب بدون سرب بخوانید !

رنگ های ملایم رو تست کنید .

بعضی خانم ها تمایل ندارن زیاد تو چشم باشن برای همین میتونین از رژ لب های صورتی ملایم استفاده کنید .

رژ لب صورتی مک

رژ لب مک با رنگ Twig دقیقا همون چیزیه که دنبالش می گردیم که در واقع یک رنگ صورتی ملایم و نرم هست که کمی تناژ قهوه ای در دل خودش داره . مهمترین موضوع اینه که این رژ لب مک مات هست اما روی لب خیلی خشک جلوه نمیکنه .

قهوه ای ملایم اما دل ربا

یکی دیگه از رنگ های بسیار مناسب برای استفاده روزانه ، رژ لب مک با رنگ whirl می باشد .

خرید رژ لب مک

بعضی از خانوم ها با پوست های کمی تیره برای استفاده از رنگ های رژ لب با تناژ قهوه ای تردید دارند اما نگران نباشین . فکر نکنین استفاده از رنگ های تیره با وجود پوست کمی تیره چهره شما رو گرفته و دلگیر میکنه بلکه بر عکس متانت و دل ربا بودن خاصی رو در چهرتون ایجاد میکنه .

پوست تیره با لب های گیلاسی رنگ

رژ لب قرمز مک

همیشه محتاط نباشین و رنگ های پر زرق و برق رو در انتخابتون قرار بدین . رژ لب مک diva با رنگ قرمز عمیق چهرتون رو خیلی متفاوت میکنه و بهترین انتخاب برای میکاپ های غلیظ تر می باشد .

شما اگر پوست تیره ای داری ترجیح میدی از کدوم رنگ رژ لب مک استفاده کنی ؟؟؟مطلب رو به اشتراک بگذارید