خوشرنگ کردن لب

از بین بردن تیرگی لب ها فقط در سه مرحله ساده در منزل

برای از بین بردن تیرگی لب هایت چه روش هایی را امتحان کرده ای ؟؟؟
روغن های گیاهی ، ماسک و اسکراب های لب و …
آنطور که انتظار داشته ای عمل نکرده اند ؟
در این مقاله قصد دارم فرمولی ساده برای تهیه ماسک لب خانگی آموزش دهم که تا حد زیادی سیاهی لب ها را از بین می برد و باعث میشود بعد از مدتی لب هایی صورتی و خوشرنگ داشته باشی .
البته در همین ابتدا بگویم اگر تیرگی لب های شما جنبه ارثی داشته باشد با روش های روشن کردن لب فقط کمی از سیاهی و تیره گی های لبت کاسته می شود ولی درصورتیکه به دلایل مختلف اکتسابی دچار سیاهی لب شده باشی میتوان برای از بین بردن تیرگی لب چاره ای پیدا کرد .

رفع تیرگی لب

حتما بخوانید : چطور رژ لب خوشرنگ طبیعی داشته باشیم

از بین بردن تیرگی لب با ساده ترین روش خانگی

من قصد دارم تکنیک روشن سازی و از بین بردن تیرگی لب ها را در سه مرحله ساده قرار دهم تا با انجام آن به مرور به نتیجه مورد نظرت که صورتی شدن لب هایت است برسی .

یکی از مشکلاتی که تیره بودن لبها برایت ایجاد میکند جدا از جلوه نازیبای لب ها ، آن است که مجبوری از رژ لب های رنگ تیره استفاده کنی چرا که رژ لب های رنگ روشن به آن رنگ زیبا و دوست داشتنی شان بر روی لبهایت ظاهر نمی شوند .

مرحله اول ماسک دست ساز

یکی از بهترین روش های از بین بردن تیرگی لب این ماسک خانگی روشن کننده لب است که بسیار ساده بوده و به این صورت که باید کمی پودر زردچوبه مثلا یک قاشق غذا خوری از آن را با یک قاشق چای خوری شیر سرد ( میتواند از هر نوع شیری باشد ) مخلوط کنی و بعد ازینکه به شکل خمیری زرد رنگ در آمد آن را بر روی لبهایت به مدت 5 الی 10 دقیقه قرار دهی .

از بین بردن تیرگی لب

حداقل باید دوبار در هفته از این ماسک خمیری زردچوبه و شیر استفاده کنی تا باعث از بین بردن تیرگی لب هایت شود .

حتما بخوانید : چطور اسکراب لب با ذرات درخشان شکر درست کنم؟

مرحله دوم لایه برداری لب ها

هر شب بعد از مسواک کشیدن دندانهایت باید لب هایت را نیز مسواک بکشی تا پوسته های تیره رنگ به تدریج از لبهایت جدا شده و پوست صورتی خوشرنگ زیرین نمایان شود .
جالب است بدانی استفاده از مسواک برای لایه برداری لب ها باعث از بین رفتن پوسته های خشک روی لب می شود و پوست لب را یکدست و زیبا می کند .

رفع سیاهی لب

حتما بخوانید : لایه برداری طبیعی لب با خوشمزه ترین ماسک لبی که تا حالا دیده ای

مرحله سوم مراقبت از لب ها

برای زیبای لب هایت باید هر شب موقع خواب از بالم لب استفاده کنی که البته برای از بین بردن تیرگی لب ها من توصیه می کنم از روغن نارگیل که آنتی اکسیدانی قوی جهت بازسازی و ترمیم سلول های پوست است استفاده نمایی .
قبل از خواب لبهایت را با روغن نارگیل ماساژ بده و بگذار تا صبح بماند .

با انجام دادن مکرر سه مرحله بالا در طول یکماه خواهی دید که سیاهی لب هایت به شدت کم می شود و لبهایی صورتی و خوشرنگ خواهی داشت .مطلب رو به اشتراک بگذارید