فروشگاه لوازم آرایشی

در فروشگاه لوازم آرایشی این محصولات را حتما انتخاب کنید

وقتی به فروشگاه لوازم آرایشی میروی
اولین جمله ای که به خودت میگویی چیست ؟
صد در صد این جمله هست که میگویی چی ندارم بخرم !!!!
در این مقاله قصد دارم حداقل لوازم آرایشی که یک خانم باید برای میکاپ روزانه اش داشته باشد را معرفی کنم تا بار دیگر که به فروشگاه لوازم آرایشی رفتی دقیقا بدانی چه محصول آرایشی نیاز داری که در کیف آرایشت نداری .

گشت و گذار در فروشگاه لوازم آرایشی

تمامی محصولات آرایشی که معرفی می کنم هم در فروشگاه لوازم آرایشی اینترنتی و آنلاین که این روز ها خیلی باب شده و هم در فروشگاه های حضوری محصولات آرایشی موجود هست و باید با توجه به هزینه ای که در نظر داری ، برند مورد نظر خود را برای خرید لوازم آرایشی انتخاب کنی .

حتما بخوانید : از بین لوازم آرایشی مک این محصول را حتما انتخاب کنید

پرایمر آرایشی صورت

پرایمر های آرایشی با یکدست کردن ، مرطوب نمودن ، نرم کردن و تقویت پوست نقش بسیار پر رنگی در کیفیت میکاپ شما دارند.
در واقع اگر قبل از میکاپ از یک پرایمر مناسب جهت زیرسازی آرایش استفاده کنی جلوه ای زیباتر از رنگ ها به همراه شفافیت و یکدست شدن فوق العاده پوست صورتت خواهی داشت .

پرایمر صورت

انواع مختلفی از پرایمر در فروشگاه لوازم آرایشی وجود دارد که می تواند بصورت اسپری ، سرم قطره چکانی و یا کرم تیوپی یا پمپی باشد و در زمان خرید پرایمر آرایشی بهتر است پرایمری را انتخاب کنی که حاوی مواد تقویت کننده و ترمیم کننده پوست باشد تا نمای کلی پوستت نیز بهبود یابد .

حتما بخوانید : سرم پرایمر مک چه تاثیری روی پوستم داره ؟

کرم پودر خوب

بهترین کرم پودر برای استفاده روزانه ، کرم پودر های طبیعی و مات هستند که در خود خاصیت ضدآفتاب نیز داشته باشند .

خرید لوازم آرایشی آنلاین

وقتی به فروشگاه لوازم آرایشی میروی کرم پودری را انتخاب کن که بافت سبک و نرمی داشته باشد
چرا که کرم های گریم که پوشانندگی خیلی بالایی دارند برای استفاده روزانه اصلا مناسب نیستند و هر چقدر کرم پودر بافت سبک تری داشته باشد برای پوست های خشک ، پوست حساس ، پوست معمولی و حتی پوست چرب نیز مناسب تر است .

حتما بخوانید : بهترین شماره کرم پودر مک با قیمت خوب کدومه ؟

کانسیلر و کانتور مناسب

یک خانم زمانی میکاپش زیبا از آب در می آید که از کانسیلر جهت سایه گذاری و رفع نقص های چهره اش استفاده کرده باشد .

قیمت کانسیلر مک

در فروشگاه لوازم آرایشی انواع مختلفی از کانسیلر بصورت جامد استیکی یا پالتی و مایع پمپی یا رژی و در رنگ های مختلف وجود دارد .
حداقل رنگ های کانسیلری که باید در کیف آرایشت داشته باشی کانسیلر رنگ کرم روشن و کانسیلر رنگ کرم تیره است که برای کانتور کردن چهره و پوشش سیاهی زیر چشم ها و لکه های پوستی استفاده شود .

حتما بخوانید : از رنگ های پالت کانسیلر مک چطور استفاده کنم ؟

مداد یا خط چشم

کشیدن خطی باریک در پشت چشم ، چشمهایت را زیباتر و درشت تر میکند و برای همین کشیدن خط چشم حتی در آرایش ساده صورت هم واجب است.

کشیدن خط چشم

البته باتوجه به فرم چشم ها و سلیقه خودت خطوط باریک یا ضخیم را برای کشیدن در پشت پلکت انتخاب کن .
سعی کنید در داخل چشم خط چشم مشکی استفاده نکنید چرا که چشمها را ریز میکند و برای داخل چشم مداد های رنگ روشن بخصوص سفید جلوه ای زیباتر ایجاد می کنند .

حتما بخوانید : معرفی خط چشم مک به همراه آموزش کشیدن خط چشم مویی

ریمل با کیفیت

مهمترین انتخاب شما در فروشگاه لوازم آرایشی خرید ریمل است چراکه این محصول آرایشی مستقیما با چشمهای شما در تماس بوده و باید از نوع مرغوبی انتخاب شود .

ریمل حجم دهنده مژه

بهترین ریمل چشم ، ریملی است که حجم دهنده و بلند کننده مژه باشد چراکه مژه های بلند و پرحجم زیبایی خاصی به چشم هایتان می دهد و توصیه میکنم بجای خرید ریمل حجم دهنده در رنگ های مختلف حتما ریمل مشکی پر رنگ انتخاب کنید .
هیچ آرایش چشمی زیباتر از مژه های مشکی بلند و حجیم نیست .

حتما بخوانید : تاریخ انقضای لوازم آرایشی همیشه راست نمی گوید

مداد لب و رژ لب

برای انتخاب محصول آرایش لب در فروشگاه لوازم آرایشی هیچوقت بین مداد لب و رژ لب یکی را انتخاب نکنید .

رژ لب کشیدن

این دو محصول جفت همیشگی هستند و کشیدن مداد لب برای مشخص نمودن محدوده رژ لب و همچنین بزرگ کردن لب با مداد لب بسیار کاربردی می باشد و برای انتخاب رژ لب سعی کنید رژ لب بدون سرب را در الویت قرار دهید .
از آنجایی که ما خانم ها به یک یا دو رنگ از رژ لب قانع نمی شویم پیشنهاد می کنم خرید پک رژ لب را در نظر بگیرید چراکه با هزینه معقولی می توانید مجموعه ای از رنگ های شیک رژ لب را داشته باشید .

حتما بخوانید : این پک رژ لب هر خانمی را وسوسه میکند

پد و قلمو آرایشی

تمام خانم ها باید حداقل یک پد آرایشی و چند قلمو برای میکاپ داشته باشند . استفاده از دست و انگشتان برای پخش کردن کرم ها و زدن سایه های آرایشی علاوه بر اینکه ظرافت و زیبایی میکاپ را از بین می برد باعث به هدر رفتن مقدار زیادی از محصول آرایشی شما می شود .

فروشگاه لوازم آرایشی اینترنتی

برای استفاده از لوازم آرایشی بهتر است یک پد آرایشی نرم و مجموعه ای از چند قلمو در سایز های مختلف داشته باشید که با کیفیت و قابل شستشو باشند تا همیشه در کیف آرایشتان باقی بمانند .

حتما بخوانید : از قلمو و براش آرایشی مک سایزهای مختلف چطور استفاده کنم؟

غیر ضروری های آرایشی را بشناسید

تا به اینجا تمامی محصولات آرایشی که باید در فروشگاه لوازم آرایشی برای خرید در نظر داشته باشی را یاد آوری کردم و در ادامه تعدادی از محصولات آرایشی که مورد نیاز اما غیر ضروری هستند را معرفی می کنم که اگر بخواهی میکاپی کامل داشته باشی باید آن ها را از قلم نیندازی .

پنکک : اگر کمی حساس هستی و چربی و مات نبودن کامل پوست پس از استفاده از لوازم آرایشی حس بدی در تو ایجاد میکند پس از آرایش از یک پنکک برای مات و خشک کردن آرایشت استفاده کن .

حتما بخوانید : کدوم پنکک مک روی پوستهای مختلف عالی میشه ؟

سایه چشم : اگر کمی آرایش چشم غلیظ تر و پر زرق و برق را میپسندی استفاده از سایه چشم ، آرایش چشمهایت را کامل می کند .
البته زدن سایه چشم های رنگ ملایم برای استفاده روزانه میکاپت را بسیار شیک جلوه می دهد .

زدن سایه چشم

رژ گونه : استفاده از رژ گونه باعث برجستگی بیشتر گونه ها شده و رنگ دلنشینی به آن ها میدهد که چهره شما شاداب تر و جوان تر به نظر می رسد .

سایه ابرو : درصورتیکه ابروهای پرپشت و یکدستی نداری و نقص های ابرو آرایشت را دچار مشکل میکند از یک سایه ابرو همرنگ با ابروها برای پرکردن قسمت های خالی شده ابروهایت استفاده کن .

حتما بخوانید : سایه ابرو مک بهتره یا اینکه هاشور ابرو کنم ؟

فیکساتور آرایشی : اگر نگران پاک شدن آرایشت هستی و نیاز هست تا مدت زمان طولانی میکاپت را حفظ کنی استفاده از یک فیکساتور آرایشی بعد از آرایش می تواند بسیار برای تو مفید باشد .

حال که تمام محصولات آرایشی که در یک فروشگاه لوازم آرایشی می تواند گزینه مناسبی برای کیف آرایشت باشد را مرور کردیم به نظرت کدام یک از لوازم آرایشی ضروری ترین محصول برای میکاپت است ؟مطلب رو به اشتراک بگذارید