بزرگ کردن لب در منزل

حجیم کردن لب با ویتامین E

این روزها خانم ها یا به دنبال خرید رژ لب حجم دهنده لب هستند یا اینکه در مورد روش های برجسته کننده لب خانگی جستجو می کنند .

 مگر بزرگ کردن لب انقدر مهم است ؟؟؟

جواب این سوال بیشتر سلیقه ای است . خب بعضی ها لب های قلوه ای را بیشتر می پسندند .

اما راستش را بخواهی دلیل علاقه پیدا کردن خانوم ها به برجسته کردن لب بیشتر مربوط به آرایش لب می شود چرا که آرایش بر روی لب های برجسته و حجیم زیبا تر دیده می شود .

زیبایی آرایش لب یعنی لبخندی جذابتر و چهره ای شیرین تر!!!

حجیم کردن لب با ویتامین e

البته هر چیزی را باید به اندازه مناسب و درست اجرا کنی ، مثلا همین بزرگ کردن لب را اگر با روش درست انجام دهی یک برجستگی طبیعی لب کافیست و حجیم کردن لب بیش از حد تاثیر منفی بر چهره دارد آنوقت می شود یک صورت و یک لب بجای یک صورت و اجزای صورت .

کدام روش حجیم کردن لب بهتره ؟

برای بزرگ کردن لب روش های زیادی وجود دارد اما اگر خودم شخصاً بخواهم روشی برای حجم دهی لب هایم انتخاب کنم از آن روشی استفاده می کنم که در عین اینکه ساده و کاربردی باشد عوارضی برای پوست لبم ایجاد نکند.

یکی از ساده ترین روش ها ، برجسته کردن لب با دارچین بود که در مطالب قبلی یاد گرفتی چطور لبت را با دارچین برجسته کنی .

حتما بخوانید : بزرگ کردن لب کاملا طبیعی بدون تزریق ژل یا پروتز لب

 حجیم کردن لب با کپسول ویتامین E

می دانم قبلا شنیده ای که از قرص ویتامین E برای از بین بردن تیرگی و خطوط زیر چشم استفاده می شود یکی دیگر از خواص کاربردی این کپسول جوانساز ، بزرگ کردن و برجسته نمودن لب است .

کپسول ویتامین E به راحتی در داروخانه ها در دسترس می باشد و ما برای برجسته کردن لب فقط نیاز به محتویات داخلی قرص ویتامین E داریم .

خواص قرص ویتامین e

چطور با کپسول ویتامین E لبم را حجم دهم ؟

با یک سوزن نازک که برای رعایت مسائل بهداشتی توصیه می شود از سوزن های استریل استفاده کنی ، بر روی قرص ویتامین E یک سوراخ کوچک ایجاد کن با کمی فشار آوردن به کپسول محتویات آن خارج می شود .

ویتامین E موجود در قرص کمی حالت چسبناک و براق دارد و به راحتی با یک براش آرایشی و یا انگشت می توانی آن را به روی لبهایت آغشته کنی .

 بهترین زمان برای برجسته کردن لب با ویتامین E

اگرچه می توانی در تمام طول روز از محتویات کپسول ویتامین E بر روی لبهایت استفاده کنی اما پیشنهاد من در زمان خواب است.

قبل از خواب لبت را پاکسازی و یا لایه برداری کن و بعد از محتویات کپسول ویتامین E استفاده کن .

حتما بخوانید : ساده ترین روش لایه برداری پوست لب را بشناسید

اگر از روش حجم دادن لب با ویتامین E در منزل استفاده کردی آیا به نتیجه مطلوب خود رسیده ای ؟ نظرت را برایم بنویس.مطلب رو به اشتراک بگذارید