رژ لب برای پوست سبزه

رنگ رژ لب برای فصل تابستان چی بزنیم ؟

امسال تابستان چه رنگ رژ لبی مده ؟ یا بهتر بگم چه رنگ رژ لب برای فصل تابستان مناسبه ؟

این ها سوالاتی هستند که با شروع فصل تابستان خانم ها از یکدیگر می پرسند و اگر میخواهی بدانی رنگ رژ لب برای فصل تابستان چه رنگی خوبه در ادامه مطلب خواهی دانست.

یکی از دلایل وجود رنگ بندی های مختلف از رژ لب ها جدا ازینکه سلیقه خانم ها متفاوت هست آن است که برای هر مناسبتی ، برای هر مکانی و حتی برای هر فصلی یک رنگ بخصوص را انتخاب کنیم که در عین زیبایی ، به روز و خاص به نظر برسیم .

رژ لب قرمز خوشرنگ

برای هر فصل رنگ متفاوت و سبک آرایش خاص همان فصل مد می شود و هر خانمی باید بداند برای هر فصلی از چه رنگ هایی استفاده کند تا به روز و جذاب به نظر برسد.

حتما بخوانید : سیاهی زیر چشم را فقط با رژ لب محو کنید

کدوم رنگ رژ لب برای فصل تابستان مده؟

هر ساله اکثر کمپانی های آرایشی ، بخصوص برند های محبوب تولید کننده رژ لب مانند رژ لب مک ، کالکشن های جدیدی از رنگ های مطابق فصل ارائه می دهند و شما طبق سلیقه خود و هماهنگی رنگ رژ لب با رنگ پوستتان یکی از آن ها را انتخاب می کنید .

در تصویر زیر 6 رنگ از رژ لب بدون سرب مک مناسب فصل تابستان را مشاهده می کنید و در ادامه می خواهم از رنگ های محبوب رژ لب برای فصل تابستان بگویم که این رنگ ها در اکثر کالکشن های رژ لب های فصل تابستان وجود دارد .

رنگ رژ لب جیغ

شما باید طبق سلیقه خود و هماهنگی رنگ رژ لب با رنگ پوستتان رژ لب تابستانی خود را از بین رژ لب های معرفی شده انتخاب کنید .

حتما بخوانید : 10 رژ لب مات مک پرطرفدار در دنیای میکاپ کدامند

رنگ های رژ لب برای فصل تابستان

در این ویدئو ایده هایی برای میکس رنگ رژ لب های تابستانی وجود دارد که می توانی در ادامه مطلب با انتخاب رنگ مناسب رژ لب برای فصل تابستان ، میکس های رنگی دلنشینی با خلاقیتت خودت ایجاد کنی.

رنگ رژ لب شاتوتی و اناری

رنگ شاتوتی و رنگ اناری برای رژ لب از رنگ های بسیار محبوب بین خانم ها هستند و این محبوبیت باعث شده در ردیف رنگ رژ لب برای فصل تابستان هم قرار بگیرند .
جالب است که رنگ رژ لب شاتوتی و اناری با بیشتر رنگ پوست ها هماهنگی دارند.

رنگ رژ لب قرمز

همه ی خانم ها یک رنگ رژ لب قرمز در کیف آرایش خود دارند که این رژ لب قرمز می تواند از روشن ترین رنگ قرمز تا تیره ترین رنگ قرمز باشد .
رژ لب قرمز برای تمامی فصول مناسب است و جای تعجب نیست که یکی از رنگ های انتخابی رژ لب مناسب برای فصل تابستان باشد .

رژ لب تابستانی

حتما بخوانید : خرید رژ لب بدون سرب سلامتی و زیبایی با هم

رنگ رژ لب پرتقالی یا مرجانی

یکی از بهترین رنگ های رژ لب برای فصل تابستان رنگ پرتغالی یا همان مرجانی(نارنجی) می باشد .
رژ لب مرجانی با ایجاد حس تازگی و شادابی بر روی لبهای شما زیباترین جلوه از تابستان گرم را به نمایش می گذارد. آرایش چشم مشکی در کنار رژ لب مرجانی فوق العاده می شود .

رنگ رژ لب صورتی

رنگ رژ لب برای فصل تابستان معمولا از رژ لب های جیغ انتخاب می شود و رژ لب صورتی هم به عنوان یکی از انتخاب های رژ لب تابستانی قرار می گیرد .
البته بهترین رنگ رژ لب صورتی پیشنهادی برای فصل تابستان رنگ سرخابی است تا در زیر نور خورشید بیشتر بدرخشید.

رژ لب هلویی

حتما بخوانید : آموزش آرایش لب اکلیلی که با آن میدرخشی

رنگ رژ لب هلویی

دختران جوان هم دوست دارند در فصل میوه های رنگارنگ ، رژلب تابستانی مخصوصی داشته باشند و چون میکاپ با رنگ های جیغ و پررنگ مناسب دختران جوان نیست پیشنهاد من ، رنگ رژ لب هلویی می باشد که در کنار جلوه ملیحی که بر روی لب ها ایجاد می کند می تواند رنگ رژ لب برای فصل تابستان باشد.

رنگ رژ لب نود nude

اگر رنگ های پر رنگ و جیغ سلیقه شما نیست اما رنگ رژ لب برای فصل تابستان می خواهید می توانید از رنگ های رژ لب نود مانند کالباسی و گوشتی استفاده کنید .
رژ لب کالباسی یکی از رنگ های بسیار پرطرفدار است که در عین زیبایی لب ها می تواند به برجستگی و قلوه ای نشان دادن لبهای شما نیز کمک کند .

رژ لب برای فصل تابستان

حتما بخوانید : آموزش برجسته كردن لب با دارچين در منزل

میکس رنگ رژ لب های تابستانی

حال که دانستی رنگ رژ لب برای فصل تابستان کدام است کمی خلاقیت به خرج بده و برای ایجاد سایه های دلنشین بر روی لبهایت از میکس رنگ رژ لب های تابستانی مانند ویدئویی که مشاهده کردی استفاده کن .

به انتخاب خود دو یا چند رنگ از رژ لب های تابستانی معرفی شده را جدا کن و با ترکیب آن ها بر روی لبهایت جلوه ای بی نظیر از فصل تابستان را به تصویر بکش .

کدام رنگ رژ لب برای فصل تابستان را برای خودت انتخاب کردی ؟مطلب رو به اشتراک بگذارید