رنگ بندی رژ لب مک

10 رژ لب مات مک پرطرفدار در دنیای میکاپ کدامند

روی شیشه فروشگاه لوازم آرایشی زده : رژ لب مات مک موجود است !!!
این فقط یه جمله خبری برای ما خانوم ها نیست .
بلکه یعنی این فروشگاه لوازم آرایشی یک برند آرایشی با کیفیت جهانی رو داره .
مشتاق شدم و به داخل فروشگاه لوازم آرایشی رفتم . رژ لب های مک یک ردیف بزرگ در رنگ بندی های بی نظیر رو تشکیل می دادند حتی لوکس بودن این رژ لب ها از روی ظاهرشون هم معلوم بود.

حتما بخوانید : معرفی رژ لب مک مناسب پوست های تیره

چقدر از رژ لب مات مک میدونی ؟

اگر تا حالا از رژ لب مات مک استفاده نکردین صد در صد شنیدین که مک (MAC) یک برند تجاری جهانی از لوازم آرایشی با کیفیت هست که خانوم های لوکس پسند خیلی از آن استقبال می کنند .

که البته از نظر منکه خانوم هستم همه خانومها لوکس پسند هستن.

بافت با کیفیت رژ لب مات مک،ماندگاری فوق العاده،سایه ها و رنگ های بی نظیر رژ لب های مات مک، آرایش لب لذت بخشی رو برای خانوم ها به همراه داره که در این مقاله می خواهم 10 رژ لب مات مک که محبوب ترین ها بین رنگ بندی رژ لب های مک هستن رو بهتون معرفی کنم.

  1. Ruby Woo MAC Retro Matte Lipstick
  2. Candy Yum Yum MAC Matte Lipstick
  3. Kinda Sexy MAC Matte Lipstick
  4. Smoked Purple MAC Matte Lipstick
  5. Russian Red MAC Matte Lipstick
  6. Diva MAC Matte Lipstick
  7. Lady Danger MAC Matte Lipstick
  8. Heroine MAC Matte Lipstick
  9. Please Me MAC Matte Lipstick
  10. All Fired Up Retro Matte Lipstick

حتما بخوانید : رژ لب مک Viva Glam ، همان که خواننده ریحانا عاشقش شده

رنگ قرمز جذاب فقط با Ruby Woo

اولین محبوب از سری رژ لب مات مک ، رژ لب مک به نام “روبی وو” (Ruby Woo) هست .

انواع رژ لب مک

یک سایه قرمز رنگ جذاب که چهره شما رو بشاش می کنه و با بافت یک پارچه ، نرم و ماتی که داره شما رو یک خانوم لوکس پسند جلوه میده که تا حداقل 8 ساعت ماندگاری داره .

وقتی رژ لب مات مک Ruby Woo رو تست کردم حس یک خانوم رئیس با جذبه بهم دست داد.

در ویدیو زیر تست رنگ رژ لب مات مک رو مشاهده میکنید :

Candy Yum Yum  تجربه ی لب های آبنباتی

رنگ آبنباتی و صورتی رژ لب مات مک “کندی یام یام” ( Candy Yum Yum) صورت شما رو زیباتر میکنه و با رنگ صورتی نئونی که داره با ایجاد خطای دید باعث بزرگ کردن لب شما میشه و لبهایتان در ظاهر کمی حجیم تر از قبل به نظر میرسه .

رژ لب مک صورتی

سایه صورتی رنگ این رژ لب مات مک شما رو با لباس های اسپرت بسیار خیره کننده می کند .

Kinda Sexy همراه شما در همه جا

اگه به دنبال رنگی از رژ لب مات مک هستین که بتونین همه جا استفاده کنید بی شک “کیندا سکسی”(Kinda Sexy) انتخاب شماست .

رژ لب مک بدون سرب

یک لایه صاف و مات از سایه خوش رنگ رژ لب مک کیندا که میتونین همه جا اون رو استفاده کنین همیشه خانوم ها رو راضی نگه میداره .

Smoked Purple بنفش دودی منحصر به فرد

اگر شما از آن دسته خانوم های طرفدار رنگ های عمیق و تاریک هستین ، عاشق رژ لب مات مک “اسموک پارپل”(Smoked Purple) می شوید که این رژ لب به رنگ بنفش دودی منحصر بفردی می باشد.

رژ لب مک

این رژ لب مک روی لبها به آرامی حرکت می کند و یک رنگ غنی و مات رو به وجود می آورد که با آرایش چشم کمی غلیظ زیبایی لب های شما را تکمیل می کند .

میزان سرب بسیار کم رژ لب های مک باعث شده این رژ لب به رژ لب بدون سرب معروف بشه و اگر میخواهی لبی سالم و به دور از بیماری های لب داشته باشی از لوازم آرایشی باکیفیت و بدون سرب استفاده کن.

Russian Red عمیق ترین قرمز ممکن

قرمز آتیشی پر رنگ رو فقط در رژ لب مات مک “راشن رد”(Russian Red) می بینیم .

خرید رژ لب مات مک

این رژ لب مک رنگ عمیق و شدید قرمز رو روی لبهاتون به نمایش میگذاره و با ماندگاری بالا حس زنانه عالی رو در شما ایجاد میکنه .

البته اگر رنگ قرمز رو در ست رژ لب های خودتون دارید ، رژ لب مات مک راشن رد رو میتونین با کمی بالم لب ملایم تر کنین تا تبدیل به قرمز روشن تری بشه.

Diva انتخاب سخت پسند ها

سایه زیبا و خاص رنگ “دیوا” ( Diva) از سری رژ لب های مک انتخاب سخت پسند هاست .

رز لب مک قرمز

رنگ عمیق و بافت عالی این رژ لب مات مک برای مراسم های خاص بسیار جذاب هست و پیشنهاد میشه حتما این رژ لب مات مک رو امتحان کنین .

Lady Danger بانوی خطرناک مک

یکی از بهترین طیف های رنگی رژ لب مات مک رنگ بی نظیر “لیدی دنجر” (Lady Danger) – به پارسی بانوی خطرناک – می باشد که این رژ لب مات مک سایه نارنجی مرجانی بسیار شیک ، پر جنب و جوش و باشکوهی بر روی لب های شما ایجاد می کند .

رژ لب مک با شماره

البته خطرناک بودنش فکر می کنم واسه این باشه که بعد از زدن رژ لب لیدی دنجر کسی نمیتونه از شما چشم برداره و مخصوصا همسرتون با دیدن لب های جذاب شما هوس بوسیدن لب هاتون رو میکنه. 🙂

Heroine جادوی رنگ بنفش

یکی از سایه های بسیار جادویی بنفش در ردیف مات از رژ لب های مک رنگ “هروئین” (Heroine)  می باشد .

بهترین رنگ رژ لب مک

این رژ لب مات مک رنگ بنفش خاصی داره که هر جایی پیدا نمیشه و با پوشش یکدست ، کامل و نرمی که روی لب های شما ایجاد میکنه میکاپ شما متفاوت تر از قبل به نظر می رسه .

اگر طرفدار محصولات گیاهی و سالم هستی اما زمان و حوصله کافی برای ساخت رژ لب طبیعی نداری محصولات آرایش لب با کیفیت و با میزان سرب بسیار کم مک رو انتخاب کن.

Please Me خانوم صورتی بانمک

رژ لب مات مک “پلیز می” (Please Me) از آن دسته رنگ های صورتی محبوبی هست که خانوم ها در هر سنی مایلند اون رو تست کنند .

قیمت رژ لب مک جامد

رنگ صورتی شیک و زیبا رژ لب مات مک پلیز می یک سایه ملایم همراه با حجم گیری لب رو بر روی لب های شما ایجاد میکنه که برای هر مراسمی مناسب هست و خیلی راحت با خط لبی تیره تر جذابیت لب های شما رو بیشتر می کند .

All Fired Up مناسب هر تن پوست

رژ لب مات مک

یکی از بهترین رنگ های رژ لب مک “ال فایرد آپ”(All Fired Up) می باشد که با هر تن رنگ پوست همخوانی دارد و این سایه زیبا از سری رژ لب های مات مک بوده و بهتر است قبل از آن از یک بالم لب استفاده کنین تا زیبایی آن دوچندان شود .

حالا شما دوست عزیز از کدوم یک از رژ لب های مات مک نامبرده شده در بالا استفاده کردین ، تجربت رو از تن رنگی خاص رژ لب مک برام بنویس .مطلب رو به اشتراک بگذارید