پک رژ لب مایع مک

12 رژ لب مایع مک که شما را خیره کننده می کند

مگر می شود خانم باسلیقه و عاشق میکاپ باشی ولی رژ لب مایع مک را در کیف آرایشت نداشته باشی ؟

اصولا ما خانوم ها رژ لب مایع را به رژ لب های جامد ترجیح می دهیم چرا که تمرکز بیشتری در آرایش لب خواهیم داشت.
اما این باعث نشده که رژ لب جامد بخصوص رژ لب بدون سرب مک را کنار بگذاریم .
هرچه باشد رژ لب مک جامد بدون سرب است و همه زیبایی لب را درکنار سلامتی می خواهند.

رژ لب مایع مک بدون سرب هست ؟

بله ، کمپانی مک (MAC) همانطور که رژ لب جامد را به حالت بدون سرب ارائه می دهد در تولید نوع مایع رژ لب نیز سلامتی مصرف کننده را در نظر گرفته و از میزان سرب بسیار کمی در تولید رژ لب مایع استفاده می کند .

رژ لب مایع مارک

خب بالاخره اینهمه محبوبیت و شهرت الکی که نمی شود و اگر در ادامه مقاله همراه من باشی متوجه می شوی که چرا باید رژ لب مایع مک بخری .

حتما بخوانید : خرید رژ لب بدون سرب سلامتی و زیبایی با هم

خصوصیات منحصر به فرد رژ لب مایع مک

حرف از سلامتی شد و متوجه شدی که رژ لب مایع مک میزان سرب بسیار پایینی دارد و این یکی از خصوصیات اصلی این رژ لب مایع است و قبلاً درمورد اینکه لوازم آرایشی بدون سرب چه تاثیری بر زیبایی و سلامتی دارد صحبت کرده ام.

رنگبندی بی نظیری که در رژ لب های مک جامد وجود دارد را نیز در رژ لب مک مایع میبینیم و این تنوع باعث می شود شما هر سلیقه ای که داشته باشی رنگ دلخواهت را بین این رژ لب های مایع پیدا کنی.

بافت بسیار نرم و روان رژ لب مایع مک باعث می شود به راحتی لبت را آرایش کنی و براش خوش دستی که دارد این راحتی آرایش را چند برابر می کند .

و درآخر هم باید بگویم رژ لب های مایع مک در کنار آرایشی دلچسب و روان ، ماندگاری بسیار مناسبی دارند و اکثرا با ایجاد جلوه مات بر روی لب ها به گونه ای که پوست لب را به هیچ عنوان خشک نمی کنند حداقل بین 6 الی 8 ساعت بر روی لبهایتان می مانند.

حتما بخوانید : 10 رژ لب مات مک پرطرفدار در دنیای میکاپ کدامند

در ویدئو زیر تست رنگ شامل دوازده رنگ پرطرفدار رژ لب مایع مک را مشاهده می کنید :

کدوم رژ لب مایع مک رو بخرم؟

انتخاب رنگ رژ لب به سلیقه شما بر می گردد اما من 12 رنگ از رژ لب مایع مک که بسیار پرطرفدار هستند را به شما معرفی می کنم .

lady be good

رنگ بندی رژ لب مک

این رژ لب مایع مک رنگی بین گلبهی و هلویی دارد و برای یک میکاپ ساده و شیک طراحی شده است و با تناژ رنگی بسیار ملایم خود با بیشتر رنگ پوست ها هماهنگ می شود.

 back in vogue

خرید رژ لب مایع مک

این رژ لب مایع کمی رنگ نارنجی را در دل خود و باز هم مانند رژ لب مایع قبلی آرایش لب ملایمی را ارائه می دهد که در کنار آرایش چشم کمی غلیظ بسیار شیک می شوی .

taliored to tease

رژ لب مایع مک

رنگ صورتی خالص پررنگ را با این رژ لب مایع مک تجربه خواهی کرد. این صورتی خوشرنگ چهره شما را بانشاط می کند و لبهایی با لبخندی دلنشین به شما هدیه می دهد.

oh lady

رژ لب مایع خوشرنگ

اگر جلوه ای از رنگ صورتی تیره و جذاب را می خواهی این رژ لب مایع مک بهترین انتخاب برای توست که البته کمی رنگ بنفش را نیز در بافت خود دارد تا انتخاب تیره پسندان نیز باشد.

quite the standout

رژ لب مک مایع

رنگ مرجانی که حس زنده بودن را بر روی لبهای شما ایجاد می کند . این رنگ نارنجی خاص چهره شما را بشاش و جوانتر از سنی که دارید نمایش می دهد.

feels so grand

خرید رژ لب مک

رنگ آجری دلنشین که به رنگ قرمز مایل می شود انتخابی مناسب برای سخت پسندان است و به راحتی با هر رنگ از لباسهای شما ست می شود.

high drama

رژ لب بدون سرب مک

اگر طرفدار آرایش لب با رنگ تیره و بخصوص رنگ جگری مایل به بنفش هستید این رژ لب مایع مک همانی است که به دنبالش می گردی . یک خانم پرجذبه با لبهایی خیرکننده خواهی شد.

rich and restless

رژ لب مایع

رنگ هلویی ملایم که کمی به نارنجی مایل می شود . این رژ لب مایع مک برای آرایش لب دختران جوان بسیار مناسب است چرا که با رنگ دلنشین خود چهره را ملیح جلوه می دهد.

divine divine

رژ لب مک

یک صورتی بسیار روشن و خاص که جلوه منحصر به فردی بر روی لبهای شما ایجاد می کند تا آرایش کاملی با رنگ صورتی خاص را تجربه کنی.

dance with me

رژ لب مایع مک بدون سرب

این رژ لب مایع مک رنگ قرمز بسیار خوشرنگی را ارائه می دهد که طرفداران رژ لب قرمز حتما این رژ لب مایع را انتخاب می کنند.

too mate with love

رژ لب مک مایع

یکی از خاص ترین رنگ های رژ لب مایع مک را با آن می بینی چرا که رنگ صورتی با ته رنگ قرمز ملایم خواهد داشت. این رژ لب مایع به دلیل رنگ خاص خود بسیار پرطرفدار است.

personal statement

رژ لب مایع مک صورتی

این رژ لب صورتی خوشرنگ شما را بسیار جذاب می کند و چه پوست روشن و چه پوست تیره ای داشته باشی آرایش لب شما بی نظیر خواهد شد.

از بین رژ لب های مایع مک کدام رنگ را پسندیدی نظرت را برایم بنویس.مطلب رو به اشتراک بگذارید