رژ لب قرمز خوشرنگ

چجوری رژ لب بزنیم ؟ آموزش رژ لب زدن حرفه ای

شاید برایت عجیب باشد که چرا می خواهم آموزش رژ لب زدن را یاد دهم و با خود بگویی کدام خانومی رژ لب زدن بلد نیست که بخواهی یادش دهی ؟
باید بگویم شاید همه رژ لب زدن را بلد باشند
اما آرایش لب بی عیب و نقص ، فوت و فن هایی دارد که باید بدانی و در این مقاله 11 مرحله اساسی آموزش رژ لب زدن را به ترتیب برایت در نظر گرفته ام تا زیبایی لب هایت با آرایشی فوق العاده خیره کننده شود .

آموزش رژ لب زدن حرفه ای

در ویدئو زیر آموزش رژ لب زدن بطور کامل و در 11 مرحله نمایش داده شده و در ادامه تمامی مراحل را با توضیحات کامل برایت شرح می دهم .

نرم کردن و لایه برداری لب ها

در اولین مرحله از آموزش رژ لب زدن باید بدانی زمانی آرایش لبت زیبا از آب در می آید که لبهایت بطور طبیعی نرم و یکدست باشد و اگر لب هایی خشک و پوسته پوسته شده داری قبل از رژ لب زدن با یک بالم لب یا وازلین لبهایت را نرم کن و سپس با یک مسواک به آرامی ماساژ بده تا پوسته های اضافی و دردسر ساز از بین بروند .

لایه برداری لب با مسواک

حتما بخوانید : برای قلوه ای شدن لب هایت این ماسک معجزه می کند

زیر سازی لب برای آرایش

در دومین مرحله از آموزش رژ لب زدن ، لبهایت نرم و آماده آرایش شده اما باید برای زیبایی بیشتر و همچنین بادوام شدن آرایش لب از یک کانسیلر برای زیر سازی بر روی لبهایت استفاده کنی .
زدن کانسیلر و یا کرم پودر قبل از آرایش لب علاوه بر ماندگار کردن رژ لب موجب می شود رنگ واقعی موجود در پوکه رژ لب بر روی لبهایت به نمایش درآید .

خط لب درست و حسابی

در سومین مرحله از آموزش رژ لب زدن باید یاد بگیری که چطور خط لب بکشی .
برای کشیدن خط لب صاف و بدون انحراف ابتدا یک علامت ضرب همانطور که در ویدئو مشاهده کردی در بالای لبت بکش و سپس قسمت های دیگر لبت را مداد لب بکش .
همیشه به یاد داشته باش پرکردن داخل لب با خط لب باعث بادوام شدن آرایش لبت می شود .

آموزش کشیدن رژ لب

رژ لب بکشید

رژ لب رنگ دلخواه خودت را چه بصورت رژ لب مایع و چه بصورت رژ لب جامد بر روی لب هایت بکش و خواهی دید آرایش لبت یکدست و زیبا خواهد بود .

اگر عاشق رژ لب های رنگ و وارنگ هستی انواع پک رژ لب و رژ لب بدون سرب مک در فروشگاه اینترنتی ایران رژ در دسترس تو قرار گرفته که می توانی با قیمت تخفیفی فوق العاده رژ لب خوشرنگ و دلخواهت را سفارش دهی .

تمیزکاری های آرایش لب

یکی از مراحل بسیار مهم در آموزش رژ لب زدن ، تمیزکاری و اصلاح بیرون زدگی های آرایش لب است به این صورت که بجای پاک کردن اضافه های بیرون زده رنگ رژ لب با دستمال از کانسیلر استفاده کنی و کانسیلر می تواند بصورت مایع و یا مدادی باشد.

رژ لب زدن

حتما بخوانید : آموزش ساخت بالم لب رنگی در منزل

آرایش لب ملایم

اگر رژ لب هایت رنگ های تندی دارند لازم نیست بعد از زدن ، آن را با دستمال کمرنگ کنی .
در آموزش رژ لب زدن امروز مشاهده کردی که چطور با یک رژ لب رنگ روشن ( رژ لب کرم رنگ روشن ) می توان آرایش لب های پر رنگ را ملایم و فوق العاده جذاب کرد . پس همیشه یک رژ لب رنگ روشن در کیف آرایشت داشته باش .

آرایش لب مات

نیازی نیست از رنگ رژ لب دلخواهت هم براق و هم مات آن را خریداری کنی . فقط رژ لب خوشرنگ مورد علاقه خود را که کمی روغنی و نرم باشد خریداری کن و همانطور که در آموزش رژ لب زدن مشاهده کردی می توانی با گذاشتن یک دستمال کاغذی بر روی لب هایت و استفاده از پودر لوس پادر ( فیکساتور آرایشی ) جلوه رژ لبت را مات کنی .
با این ترفند هر کدام از رژ لب هایت را می توانی با جلوه مات هم داشته باشی.

مات کردن رژ لب

حتما بخوانید : بهترین کادو برای دوست دختر چیه؟ راهنمای خرید هدیه

دندان های رژ لبی

گاهی اوقات پیش می آید که دندان هایت رژ لبی شود و یکی از نکات کاربردی در آموزش رژ لب زدن امروز استفاده از انگشتت برای پاک کردن رژ لب هایی است که ناخواسته وارد دهانت شده اند .

برجسته سازی لب با سایه گذاری

اکثر خانم ها از تاثیر هایلایت و سایه گذاری بر روی لب ها جهت برجسته سازی و بزرگ کردن لب اطلاع ندارند و همانطور که در ویدئو آموزش رژ لب زدن مشاهده کردی باید قسمت بالایی لب بالا و قسمت وسط لب پایین را با رنگ سایه روشن هایلایت گذاری کنی و زیر لب پایین را نیز کمی سایه تیره رنگ بزنی .
با این ترفند لب هایت بزرگ تر و حجیم تر به نمایش در می آیند .

حتما بخوانید : برجسته کردن لب با آرایش چطوریه ؟ آموزش برجسته سازی لب

کم کردن رژ لب

یکی از قسمت های ساده آموزش رژ لب زدن ، مرحله کم کردن رژ لب بادستمال است و اگر حس می کنی مقدار زیادی رژ لب بر روی لبهایت زده ای با یک دستمال کاغذی کمی آن را بردار تا آرایش لبت زیباتر باشد .

آموزش رژ لب زدن

حتما بخوانید : آیا می دانید پیرسینگ لب و دهان با بدن شما چه می کند ؟

ترفند آمبره کردن لب

یکی از جذاب ترین نوع آرایش لب ، آرایش لب آمبره با استفاده از دو رنگ رژ لب تیره و روشن است که باید دو طرف لبهایت به رنگ تیره و قسمت داخلی لب ها به رنگ روشن باشند . این تکنیک که در آموزش رژ لب زدن آمبره دیدی باعث می شود لبهایت جلوه ای فوق العاده متفاوت پیدا کند .برچسب رژ لب
مطلب رو به اشتراک بگذارید